Opony Armstrong | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Armstrong

Armstrong
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Armstrong

Szerokość

Profil

Średnica

O marce opon Armstrong

Armstrong to marka opon klasy ekonomicznej o długiej tradycji, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Armstrong Rubber Company została założona już w 1912 roku.

Firma zaczynała od małego poddasza budynku w stanie New Jersey, produkując początkowo dętki i opony pneumatyczne. Opony amerykańskiej marki szybko jednak stały się popularne, co spowodowało wzrost firmy na rynku.

O sukcesie opon Armstrong może też świadczyć fakt, że osiągnęły one rekordowy wolumen sprzedaży sięgający około miliarda dolarów już w 1986 roku! Marka Armstrong ma również na swoim koncie współprace z czołowymi markami, między innymi z Pirelli (w 1988 roku).

Marka przez długie lata budowała szerokie portfolio, w którym znajdują się opony na każdy sezon do samochodów osobowych, aut o sportowym zacięciu, ciężarówek czy nawet ogumienia terenowego.

Dziś celem Armstrong jest zapewnianie opon spełniających wszystkie potrzeby współczesnego kierowcy, stawiając jednocześnie na cenę korzystną dla każdej kieszeni.

Opony Armstrong czy warto kupić?

Opony Armstrong istnieją na rynku europejskim stosunkowo od niedawna, zdążyły jednak zebrać pozytywne opinie wielu kierowców.

Amerykańska marka buduje popularność swoich opon na pasji do innowacji i nowoczesnych rozwiązań. Każde opony Armstrong produkowane są w dbałości o jakość i możliwie najwyższe parametry.

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu na zróżnicowanych trasach Ameryki północnej, opony letnie, zimowe i całoroczne marki Armstrong są gotowe by zapewniać przyczepność podczas codziennej jazdy, nawet w trudnych warunkach.

Tym, co wyróżnia Armstrong jest podejście do opon. Dla amerykańskiej firmy ogumienie to nie tylko produkt, a całe centrum odpowiedzialne za doświadczenia z jazdy. Producent zapewnia, że opony świetnie współpracują z samochodem, nadając codziennej jeździe komfort, poczucie pewności i zaufania.

Opony Armstrong to ogumienie, któremu nie straszna jazda na mokrej nawierzchni, czy w środku surowej zimy. Kierowcy chwalą też między innymi niski poziom hałasu, co przekłada się bezpośrednio na komfortową jazdę.

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.