Starfire

Opony Starfire

Starfire to opona klasy budżetowej produkowana prze największy koncern oponiarski Cooper. Opony Starfire są projektowane i testowane w USA, dzięki temu spełniają najwyższe amerykańskie i europejskie normy. Starfire oferuje opony letnie i zimowe do samochodów osobowych.

Wyszukaj opony
Starfire

Szerokość

Profil

Średnica

Klasa opony: EKONOMICZNA

Klasa ekonomiczna nazywana również budżetową charakteryzuje się niską ceną. Opony tej klasy mają dobry stosunek ceny do parametrów jednych. Klasa ekonomiczna to zrównoważone osiągi. Technologie użyte do produkcji opon klasy ekonomicznej są przeniesione ze starszych modeli opon klasy Premium co zapewnia że opony będą miały dobre parametry.

Grupa producencka:
BRIDGESTONE

Marka Bridgestone powstała w 1931 roku w Japonii. Firmę założył człowiek o nazwisku Shibashi. Nazwisko po przetłumaczeniu z języka japońskiego na angielski brzmi „stone bridge”. Właściciel zamienił miejscami wyrazy i tak powstała marka Bridgestone. Obecnie Bridgestone jest jednym z największych producentów opon na świecie. Poza oponami firma zajmowała się również produkcją motocyki, do chwili obecnej wytwarzane są części samochodowe, wyroby gumowe oraz produkty chemiczne. Bridgestone Corporation posiada 59 fabryk na całym świecie, cztery z nich znajdują się w Polsce. Koncern jest właścicielem dwóch znanych marek, takich jak: Firestone, Dayton.

Najpopularniejsze opony Starfire

Starfire RS-C 2.0

4.16/6

Opona Starfire RS-C 2.0 należy do klasy budżet i jest produkowana w Chinach, w fabrykach amerykańskiej firmy Cooper. RS-C 2.0 to bieżnik symetryczny, nie kierunkowy przeznaczony do aut małych i kompaktowych. Dwa szerokie rowki wzdłużne odprowadzają nadmiar wody z mie (...)

Starfire RS-R 1.0

3.96/6

Opona Starfire RS-R 1.0 należy do klasy budżet i jest produkowana w Chinach, w fabrykach amerykańskiej firmy Cooper. Kierunkowy bieżnik dzięki dwóm podłużnym rowkom zapewnia znakomite odprowadzanie wody i zapobiega zjawisku aquaplaningu. Wzmocnione barki wraz z ukośny (...)

Najwyżej oceniane

Ocena
producenta

4.15/6

Pozostałe opony Starfire

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Copyright © 2010-2018 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia