Opony Malatesta | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Malatesta

OPONY BIEŻNIKOWANE
Malatesta
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Malatesta

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon Malatesta

Opony Malatesta – producent

Malatesta to włoski producent opon bieżnikowanych z bogatą historią, sięgającą 1946 roku. Firma produkuje wysokiej jakości opony nalewane do samochodów, aut terenowych 4x4, a nawet do zastosowań specjalistycznych i sportów motorowych.

Marka Malatesta Pneumatici powstała w Rzymie, a swoje miano zawdzięcza nazwisku założyciela – Alberto Malatesta. Zajmując się początkowo naprawą opon, firma szybko stała się silnym graczem na rynku opon bieżnikowanych

Opony Malatesta do dziś produkowane są pod szyldem rodzinnej firmy, a tradycję kontynuuje już trzecie pokolenie założycieli. 

Opony bieżnikowane Malatesta – zalety

Opony bieżnikowane Malatesta wytwarzane są w oparciu o najwyższe standardy. Bezpieczeństwo i jakość prezentowanych modeli poświadczają europejskie normy (np. ECE), a sama firma jest oficjalnie zatwierdzona przez Niemieckie Ministerstwo Transportu (TUV).

Tworząc opony bieżnikowane Malatesta, producent regeneruje dobrą oponę, dodając do niej fabrycznie nowy i przemyślany bieżnik. A to zużywa nawet 80% mniej szkodliwych materiałów. Dzięki temu, jest to nie tylko bardziej ekonomiczna, ale i ekologiczna alternatywa dla nowych opon

Czy warto kupić opony Malatesta?

Opony Malatesta to warta zakupu propozycja i przemawia za nią nie tylko pierwszorzędna jakość bieżnikowania. Dużym atutem jest też cena – atrakcyjna i przyjazna dla portfela kierowcy. 

Wysoka jakość, wieloletnie doświadczenie i relatywnie niski koszt – czy trzeba mówić coś więcej? Sprawdź ofertę 24opony i dobierz opony Malatesta do swoich potrzeb i pojazdu!

Najwyżej oceniane opony Malatesta

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Opony Malatesta
na sezon letni

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.