Opony letnie Voyager

Voyager
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Voyager

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie Voyager zalety

Zaletą opon letnich Voyager jest wysoki standard już na poziomie produkcji. Mieszanka gumowa oraz wzór bieżnika opon letnich Voyager zostały zaprojektowane przez uznany na świecie koncern Goodyear.

Sprawdzone, starsze technologie ogumienia klasy premium sprawiły, że opony letnie Voyager zapewniają konkurencyjny poziom najważniejszych parametrów jezdnych podczas ciepłych miesięcy.

Dużą zaletą opon na sezon letni Voyager jest dobry parametr generowanego hałasu zewnętrznego. Łącząc to ze zoptymalizowaną przyczepnością na mokrej i suchej nawierzchni, firma Voyager oferuje komfort i dobre wrażenia z każdej trasy podczas gorącego lata.

Mówiąc o zaletach warto też wspomnieć, że opony letnie Voyager należą do klasy ekonomicznej. Charakteryzuje je niska cena, która nie będzie dużym obciążeniem dla portfela kierowcy.

Do jakich samochodów opony letnie Voyager?

Firma Voyager oferuje uniwersalny wybór modeli opon letnich, które charakteryzuje dobry stosunek wysokiej jakości do korzystnej ceny.

Opony letnie Voyager Summer to dobry wybór do standardowych samochodów osobowych oraz aut miejskich i kompaktowych. Konkurencyjny poziom ważnych w lecie parametrów sprawi, że podróż nawet na bardzo rozgrzanym asfalcie zapewni bezpieczeństwo i odpowiedni poziom komfortu.

Decydując się na wybór letnich opon Voyager Summer LT, kierowca zapewnia sobie stosunkowo wysoką efektywność paliwową oraz trwałość zapewniającą długie przebiegi. Jest to dedykowany letni model do samochodów dostawczych.

Niezależnie od konkretnego modelu, opony letnie Voyager łączy wspólny mianownik: oferta dostępna na popularne rozmiary. Dzięki temu ogumienie na lato producenta można swobodnie dobierać do własnych potrzeb i do wielu rodzajów samochodów.

Najwyżej oceniane letnie opony Voyager

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Pozostałe opony Voyager na sezon letni

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.