Opony zimowe Hercules | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Hercules

Hercules
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.61/6

Wyszukaj
zimowe opony
Hercules

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon zimowych Hercules

Opony zimowe Hercules zalety

Opony zimowe Hercules to ogumienie przystosowane do jazdy nawet w skrajnie niskich temperaturach. Zaawansowana mieszanka gumowa pozostaje elastyczna podczas mrozu, dzięki czemu ogumienie dobrze trzyma się drogi podczas surowej zimy. 

Wzory bieżnika opon zimowych Hercules to przemyślane konstrukcje, które mają za zadanie zapewnić możliwie najwyższe właściwości jezdne – zarówno na mokrej, jak i zaśnieżonej nawierzchni.

Warto wspomnieć, że jednym z priorytetów amerykańskiego producenta jest stabilność i bezpieczeństwo codziennej jazdy. Opony zimowe Hercules spełniają restrykcyjne normy europejskie, a o wysokich osiągach prezentowanych modeli świadczą liczne certyfikaty. 

Tanie opony zimowe Hercules

Tanie opony zimowe Hercules to ogumienie klasy średniej. Segment ten wyróżnia się innowacyjnością i wysokim poziomem trwałości, a przy tym niewygórowaną ceną. 

Dzięki temu każdy kierowca może zapewnić sobie bezpieczniejszą jazdę podczas chłodnych miesięcy, bez znacznego obciążania domowego budżetu. Poszukując ogumienia na zimę o znakomitym stosunku jakości do ceny, warto postawić na opony zimowe Hercules w 24opony!

Najwyżej oceniane zimowe opony Hercules

Ocena
producenta

4.61/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.