Heidenau K34

Heidenau
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Heidenau K34

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Heidenau K34 to letnia opona motocyklowa należąca do klasy średniej, a więc cechująca się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Została stworzona zarówno z myślą o klasycznych motocyklach, jak i pojazdach zabytkowych.

Model charakteryzuje się unikalną rzeźbą bieżnika, która zapewnia mu nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim przyczepność i sterowność podczas wykonywania gwałtownych manewrów w różnych warunkach pogodowych.

System rowków i nacięć na bieżniku sprawnie usuwa nadmiar cieczy spod kół, zapewniając im styczność z nawierzchnią, nawet jeśli pogoda nie dopisuje. Dzięki temu znacznie spada ryzyko wystąpienie niepożądanego zjawiska akwaplanacji.

Do produkcji ogumienia wykorzystano wysokiej jakości mieszankę gumową, która zachowuje plastyczność i miękkość niezależnie od czynników zewnętrznych, takich jak temperatura. Dzięki temu jazda po zróżnicowanych nawierzchniach cechuje się stabilnością i sterownością. Zarówno budowa, jak i skład ogumienia, wpływają pozytywnie na efektywność paliwową oraz emisję hałasu.

Dostępne rozmiary opon Heidenau K34

Inne rozmiary Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.