Heidenau K60

Heidenau
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Heidenau K60

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Model opon Heidenau K60 odznacza się wyjątkową uniwersalnością, dobrze dostosowując się do różnego rodzaju powierzchni. Wytrzymałe opony dobrze spisują się na drogach terenowych, błotnistych, mokrych, a nawet oblodzonych. 

Dzięki oponom Heidenau K60 zyskujesz wysoki komfort i bezpieczeństwo przemieszczania się po drogach przy odpowiednio dużych prędkościach. Postaw na rozwiązania, w których wysoka jakość idzie w parze z przystępną ceną

Miękka mieszanka wysokogatunkowych gum, użytych w procesie produkcji gwarantuje dobrą przyczepność do podłoża, także w trakcie niskich zimowych miesięcy. Z tego typu uniwersalnych rozwiązań możesz swobodnie korzystać przez 365 dni w roku, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. 

Łatwe odprowadzanie brudu i wody podczas jazdy przekłada się na wysoką wygodę użytkownika, w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów. Opony Heidenau K60 to model dobrze sprawdzający się w terenie oraz na torach wyścigowych. 

Marka Heidenau od samego początku swojej działalności stawia na uniwersalne rozwiązania, dobrze nadające się do jazdy w różnych warunkach. Nowoczesna konstrukcja bieżnika na przód i tył opony wzbudza zainteresowanie amatorów oraz profesjonalistów, uprawiających ekstremalne sporty na całym świecie. 

Opony Heidenau przeszły szereg zaawansowanych testów jakościowych pozwalających zagwarantować odpowiednie parametry, zgodne z europejskimi standardami. Postaw na profesjonalny sprzęt odznaczający się wysoką trwałością i wytrzymałością. 

Dostępne rozmiary opon Heidenau K60

Inne rozmiary Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.