Heidenau K65

Heidenau
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Heidenau K65

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Heidenau K65 powstało na podstawie wieloletniego doświadczenia tej firmy, które było zbierane od czasów wojennych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych komponentów do budowy powstał bardzo dobry produkt. Ta opona motocyklowa spełnia wszystkie wymagania współczesnych klientów.

To ogumienie przeznaczone jest do klasyków. Starsze modele motocykli świetnie uzyskują swoje osiągi w połączeniu z właściwościami tej gumy. Ta opona doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju jednośladach turystycznych. Bardzo dobrze przenosi pracę miękkiego zawieszenia na nierówne drogi i oddaje przy tym maksymalny komfort dla kierowcy.

Guma ta fenomenalnie radzi sobie przez długi okres użytkowania. Jej trwałość stoi na najwyższym poziomie. Zachowuje ona swoje właściwości nawet podczas dużego zużycia, odpowiada za to specjalnie udoskonalona mieszanka. Miękka guma łączy w sobie najnowocześniejsze techniki budowy i wykorzystuje wyselekcjonowane materiały.

Za osiągi na mokrej nawierzchni odpowiadają liczne nacięcia w bieżniku. Jest to wzór na bazie litery X. Dzięki takiemu specjalnie opracowanemu modelowi, opona spełnia pokładane w niej oczekiwania. Poprzez rowkowanie woda ucieka bardzo szybko spod powierzchni i powoduje lepszą przyczepność.

Producent zdecydował się na odważny krok i wprowadził tylko do przedniej opony dodatkowy rowek pośrodku opony. Ma on zapewniać jeszcze lepsze prowadzenie w czasie deszczu. Brak tego wzoru na tylnej oponie sprawia, że motocykl jest bardziej stabilny podczas hamowania. Powoduje również mniejsze zużycie od przedniej mieszanki.

Dostępne rozmiary opon Heidenau K65

Inne rozmiary Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.