Heidenau K66

Heidenau
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Heidenau K66

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.77/6

Heidenau K66 wyprodukowano w odpowiedzi na stale rosnący popyt opon przeznaczonych dla skuterów i lekkich motocykli. To opona szosowa przystosowana do zapewnienia wszystkim użytkownikom popularnych skuterów najlepszych osiągów na każdej utwardzonej drodze.

Produkowany egzemplarz charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie. Jej parametry żywotności stawiają ją w wysokiej klasie produktów oponiarskich. Jeden komplet potrafi wystarczyć na bardzo długi okres użytkowania. Nabijanie kolejnych kilometrów bez awarii i przygód jest wpisane w CV tej opony.

Ten typ ogumienia ma bardzo ciekawy i unikalny bieżnik. Jego liczne nacięcia mówią o perfekcyjnym przygotowaniu do jazdy w czasie silnego deszczu. Gęsto ułożone lamele potrafią bardzo dobrze rozpraszać wodę lub błoto zalegające na asfalcie. Ma to również wpływ na możliwość używania tej opony od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Twardość tej mieszanki została opracowana na podstawie testów i badań. Jest to dość miękka guma, która jest odporna na dużą różnicę temperatur. Idealnie znosi temperaturę bliskiej zera, jak również potrafi zadziwiać swoimi właściwościami w okolicach 30 stopni. Do tego niezwykle szybko osiąga swoją roboczą temperaturę. Kierowcy mogą bez przeszkód używać jej zaraz po uruchomieniu silnika.

Dość obszerny bieżnik mógłby mówić o kłopotach z wydzielaniem nadmiernego hałasu podczas jazdy. W tym modelu nie ma takich problemów. Mieszanka została zbudowana w taki sposób, żeby zapewniała przez cały czas elastyczność na wysokim poziomie.

Dostępne rozmiary opon Heidenau K66

12 cali

Pokaż ofertę

13 cali

Pokaż ofertę

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.