Dunlop SP SPORT MAXX GT600 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop SP SPORT MAXX GT600

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SP SPORT MAXX GT600

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop SP Sport MAXX GT600 to letni produkt najstarszego brytyjskiego producenta opon, który jest przeznaczony dla mocnych sportowych sedanów i coupe.

Biorąc pod uwagę specyficzne cechy operacyjne, dla których ten model został stworzony, brytyjski producent zdecydował się na asymetryczny kierunkowy wzór bieżnika. Wybór ten podyktowany był chęcią uzyskania maksymalnej trakcji, zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach.

Jest on podzielony na cztery podłużne żebra, z których każde wykonuje wcześniej zdefiniowany zakres zadań, osiągając w ten sposób niemal idealną równowagę pomiędzy głównymi cechami użytkowymi modelu.

W przeciwieństwie do wielu innych opon Ultra High Performance, wzór bieżnika tego modelu wyróżnia się podłużnym żebrem, które zostało umieszczone dokładnie na środku bieżnika. Oprócz lokalizacji element ten charakteryzuje się masywnymi wymiarami i podwójną konstrukcją.

Te cechy konstrukcyjne sprawiają, że żebro podłużne jest bardzo sztywne i odporne na dynamiczne odkształcenia, co zapewnia oponie doskonałą stabilność kierunkową przy każdej prędkości, a także bardzo przejrzyste informacje zwrotne dotyczące kierowania. W rezultacie pojazd prowadzi się znacznie łatwiej.

Popularne rozmiary opon Dunlop SP SPORT MAXX GT600

Dostępne rozmiary opon Dunlop SP SPORT MAXX GT600

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.