Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.74/6

Dunlop SP Sport Fast Response to opony, które doskonale sprawdzają się nawet przy agresywnym stylu jazdy. Zachowują się świetnie zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Opony te gwarantują, że Twój samochód będzie miał doskonałą kontrolę nad kierownicą i pozostanie stabilny na drodze. Nawet na ostrych zakrętach samochód zachowuje doskonałe właściwości jezdne.

Asymetryczny bieżnik o złożonym wzorze jest z pewnością dumą projektantów Dunlop SP Sport Fast Response. Dzięki niemu osiągane są tak wspaniałe parametry. Opona zapewnia doskonały kontakt z nawierzchnią. Wynika to nie tylko z większej przyczepności, ale także z twardszego bieżnika i ścianek bocznych po zewnętrznej stronie.

Rygorystyczne testy przeprowadzone przez firmę wykazały, że samochód, w którym zamontowano opony Dunlop SP Sport Fast Response, ma znacznie lepsze prowadzenie i lepszą stabilność kierunkową. Według tych badań, żadna inna opona konkurencji nie osiąga tak wysokich wyników. Bez względu na to, jak błyskawiczna jest reakcja kierowcy, zbyt wiele zależy od jakości opon. Opona musi również "odpowiednio" zareagować — Dunlop SP Sport Fast Response może to zrobić.

Te same testy wykazały, że opony te mają najkrótszą drogę hamowania w swojej klasie. Jeśli chodzi o opór toczenia, to jest on wyjątkowo niski. Oznacza to, że do napędu pojazdu potrzeba znacznie mniej energii. Mniej energii oznacza mniejsze zużycie paliwa i mniejszą emisję spalin. W ten sposób przyczyniasz się do ochrony środowiska i zmniejszasz efekt cieplarniany.

Na nieznanej drodze każdy ostry zakręt jest niezwykle niebezpieczny, ponieważ nigdy nie wiadomo, co się za nim kryje. A im większa prędkość, tym większe niebezpieczeństwo. Dzięki oponom Dunlop SP Sport Fast Response możesz czuć się o wiele pewniej w swoim samochodzie.

Opona ma bardzo wysoką odporność na zużycie i jest w stanie trwać przez bardzo długi czas. Jednocześnie jej wydajność nie zmienia się w zależności od stopnia zużycia. Opona Dunlop SP Sport Fast Response nie boi się nagłych zmian pogody i równie dobrze radzi sobie na suchej, jak i na mokrej nawierzchni.

Dostępne rozmiary opon Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.