Dunlop TRAILMAX | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop TRAILMAX

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop TRAILMAX

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop TRAILMAX powstał na podstawie doświadczenia firmy w wyścigach off-roadowych. To ogumienie przeznaczone jest dla motocykli rekreacyjno-turystycznych. Swoją charakterystyką idealnie wpasowuje się także w nowo powstały trend motocykli typu adventure.

To maszyny, które swoimi osiągami podbijają cały świat. Idealnie radzą sobie na utwardzonych drogach i mogą zjeżdżać również na luźne nawierzchnie. Ta mieszanka świetnie im to umożliwia. Montowana może być w takich motocyklach jak Honda 650 Transalp czy Yamaha TT 600 R.

Dunlop TRAILMAX zalety

Główną cechą i zarówno zaletą opon Dunlop TRAILMAX jest olbrzymi poziom wytrzymałości, jak i żywotności. Dzięki zastosowanym technologiom TRAILMAX potrafi osiągać najdłuższe przebiegi wśród konkurencji. Mieszanka wykonana jest z odpowiednio dobranych proporcji krzemionki w stosunku do gumy. Dodatki specjalnej sadzy także wpływają na zwiększenie odporności na warunki zewnętrzne.

Jazda w lekkim terenie przypomina podróżowanie po asfalcie z lekko wibrującymi kołami. Właśnie w połączeniu z zawieszeniem nowoczesnych motocykli opona ta idealnie tłumi wszelkie nierówności napotkane na swojej drodze. Zachowuje się w sposób łagodny i bez niepotrzebnych wstrząsów. Utrzymywany jest pełny komfort, który umożliwia podróżowanie na długich dystansach.

Kierunkowy bieżnik o różnych kształtach odpowiada za przenoszenie mocy i osiągania jak największej trakcji na bezdrożach. Służy on także do zapewnienia optymalnych parametrów hałasu. Dźwięk, jaki wydaje opona podczas jazdy po utwardzonych drogach, nie naprzykrza się znacząco.

Dostępne rozmiary opon Dunlop TRAILMAX

10 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.