Hankook RH06 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Hankook RH06

Hankook
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Hankook RH06

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja dożywotnia
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

5.00/6

Hankook RH06 to innowacyjne ogumienie letnie zaprojektowane z myślą o samochodach typu SUV i pojazdach z napędem 4x4. Model ten został odpowiednio dostosowany do obciążeń generowanych przez pojazdy terenowe oraz do różnych niekorzystnych czynników charakterystycznych dla jazdy w warunkach terenowych o zróżnicowanym stopniu trudności.

W ogumieniu Hankook RH06 wykorzystano bieżnik o rzeźbie kierunkowej, która spisuje się bardzo dobrze w przypadku dynamicznej jazdy. Specjalny system kanalików i rowków wykorzystanych w tej oponie pozwala na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa na mokrym podłożu.

Elementy te potrafią bowiem efektywnie odprowadzać wodę i błoto spod powierzchni opony. W ten sposób zmniejszają ryzyko poślizgu na poduszce wodnej, czyli tak zwanego aquaplaningu.

Oponę Hankook RH06 wyprodukowano na bazie nowoczesnej mieszanki gumowej, która oferuje doskonałą przyczepność do podłoża w sezonie letnim. Nawet w wysokich temperaturach, opony te zachowują optymalne parametry oraz krótką drogę hamowania w nagłych przypadkach.

Producent tego modelu zadbał o jego optymalną powierzchnię kontaktu z podłożem. Przekłada się to na świetną przyczepność oraz bezproblemowe i bezpieczne panowanie nad samochodem. Kierunkowy bieżnik tego modelu charakteryzuje się bardziej sportowym kształtem. Dzięki temu świetnie współpracuje z cięższymi i mocniejszymi samochodami.

Opisywane ogumienie zostało stworzone z myślą o pojazdach wyższej klasy. W związku z tym producenci zadbali o cichą pracę modelu Hankook RH06. Bieżnik posiada komputerowo opracowane nacięcia, stworzone na bazie technologii Dual Depth Pitch Theory DDPT. Rozwiązanie to pozwala na skuteczne tłumienie drgań powstających w czasie jazdy. Dodatkowo zadbano o właściwą sztywność ogumienia, a to sprawia, że opona charakteryzuje się poprawioną odpornością na zużycie.

Wewnętrzna konstrukcja opisywanych opon została również specjalnie zoptymalizowana. Dzięki temu jazda jest o wiele bardziej stabilna, a auto precyzyjnie reaguje na ruchy kierownicą.

Dostępne rozmiary opon Hankook RH06

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

22 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.