Metzeler Racetec RR | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Metzeler Racetec RR

Metzeler
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Metzeler Racetec RR

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Metzeler Racetec RR wchodzi w erę nowoczesnych opon przystosowanych do zapewnienia jak najlepszych osiągów dla sportowych motocykli w drogowych warunkach. To idealna mieszanka dla właścicieli jednośladów, którzy szukają sportowych doznań połączonych z wysokim komfortem.

Ogumienie to zostało opracowane w taki sposób, żeby zapewnić jak największą przyczepność na suchym torze, zachowując także możliwość jazdy w przejściowych warunkach lub w deszczu. Układ rowkowania powstał na podstawie prac rozwojowych w laboratoriach tego niemieckiego producenta.

Inżynierowie postawili tu na zmniejszenie liczby rowków i nacięć w celu maksymalizacji kontaktu powierzchni opony z drogą. Pozwala to Racetec RR na fenomenalną przyczepność w suchych warunkach drogowych.

Dla kogo Metzeler Racetec RR?

Opona Metzeler Racetec RR sprzedawana jest w różnych wariantach. To, na jaką oponę zdecyduje się rider, zależy tylko i wyłącznie od jego preferencji. Dostępne są różne składy mieszanki wpływające na twardość ogumienia.

Kierowca może wybrać bardziej miękką mieszankę, gdy uważa, że potrzebuje opony dla lepszej precyzji wchodzenia w zakręty. Gdy jednak stawia na stabilność, może wybrać twardszą gumę. Mieszanka świetnie dopasowuje się do każdego stylu jazdy.

Osiąganie optymalnej temperatury odbywa się bardzo szybko. Wystarczy parę zakrętów i komponenty, z jakich została zbudowana opona, natychmiast budzą się do życia. Działają z dużą siłą na gumę i wywierają na nią różne naprężenia odpowiedzialne za przyklejenie do drogi. Zewnętrzne strony ogumienia doskonale zdają egzamin w ciasnych zakrętach.

Dostępne rozmiary opon Metzeler Racetec RR

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.