Opony Metzeler - tanie opony letnie i zimowe - 24opony.pl

Metzeler

Opony Metzeler

Opony motocyklowe Metzeler

Priorytetem marki ogumienia motocyklowego Metzeler jest zapewnienie opon o najwyższych osiągach i jakości. Producent prowadzi ciągłe badania i rozwijają technologię by zapewniać motocyklistom maksymalnie wydajne i przy tym bezpieczne opony.

Opony Metzeler są dopracowane konstrukcyjnie w najmniejszych detalach. Cechują się wysokiej jakości mieszanką gumową i coraz to nowszymi konstrukcjami bieżnika, by oferować miłośnikom jednośladów niezawodność i satysfakcjonujące parametry.

Historia marki opon motocyklowych Metzeler

Niemiecka marka Metzeler może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży oponiarskiej. Firma została założona w 1863 roku. Od samego początku pracownicy produkowali różne rodzaje opon, sprzedając je na terenie Niemiec, ale też całej Europy. 

Prawdziwy przełom nastąpił dopiero około wiek później, gdy doświadczony latami wytwarzania ogumienia Metzeler, zaczął specjalizować się w produkcji opon motocyklowych. Dzięki temu marka odniosła światowy sukces. Warto wspomnieć, że w 1986 roku niemiecka firma została wykupiona przez prestiżowy koncern oponiarski Pirelli.

Dziś marka opon motocyklowych Metzeler spełnia się w wyspecjalizowanej produkcji odnosząc dalsze sukcesy i poszerzając ofertę. Dzięki innowacjom mającym uczynić jazdę nie tylko bezpieczną, ale i komfortową, Metzeler stał się liderem wyboru wielu entuzjastów jednośladów na całym świecie.

Opony motocyklowe Metzeler czy kupić?

Opony motocyklowe Metzeler to ogumienie cenione przez wielu miłośników jednośladów. W ofercie niemieckiego producenta są modele opon motocyklowych klasy premium o różnym przeznaczeniu. Szeroka gama ogumienia między innymi dedykowana jest dla właścicieli standardowych motocykli o każdej mocy silnika, skuterów i motorowerów, chopperów i maszyn enduro. 

Marka Metzeler zapewnia na tyle szeroki wybór opon motocyklowych, by każdy mógł dostosować ogumienie do potrzeb swoich i posiadanego pojazdu. Niezależnie, czy lubisz czuć wiatr we włosach w sportowej i szybkiej jeździe, czy też stawiasz na spokojne przejażdżki, Metzeler zapewni Ci to czego szukasz!

Wyszukaj opony
Metzeler

Szerokość

Profil

Średnica

Najwyżej oceniane

Ocena
producenta

5.08/6

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia