Metzeler Sportec Street | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Metzeler Sportec Street

Metzeler
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Metzeler Sportec Street

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Metzeler Sportec Street to diagonalna opona przeznaczona do motocykli sportowych i jednośladów typu naked bike. Producentem ogumienia jest niemiecka firma Metzeler, której początki istnienia sięgają 1863 roku. Obecnie przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu opon do motocykli. Połączenie innowacyjnych technologii oraz wieloletniego doświadczenia pozwala oferować klientom produkty najwyższej jakości.

Ogumienie Sportec Street wyposażone zostało w sportowy profil, który zapewnia znakomitą dynamikę i precyzję jazdy. Profile zapożyczone z segmentu Supersport gwarantują dobre podparcie podczas jazdy w nachyleniu, ułatwiając szybkie pokonywania zakrętów.

Dlaczego warto kupić Metzeler Sportec Street

Do wytworzenia modelu Metzeler Sportec Street użyto specjalnie opracowanej gumowej mieszanki. Odpowiednio dobrane proporcje krzemionki oraz wypełniaczy sadzowych zapewniają świetną przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Dodatkowo innowacyjna mieszanka wyróżnia się dużą odpornością na ścieranie. Dzięki temu możliwe jest pokonywanie długich tras bez utraty osiągów.

Za efektywne odprowadzanie wody podczas jazdy na mokrej nawierzchni odpowiedzialne są rowki poprzeczne i wzdłużne. Lamele układające się w kształt litery π radzą sobie nawet podczas przejeżdżania przez głębsze kałuże. Ten model ogumienia wyposażony został w gładki środkowy pas, który zwiększa przyczepność do suchej nawierzchni i skutecznie niweluje uślizgi.

Opona Metzeler Sportec Street to nowoczesna konstrukcja, której walory docenią wszyscy miłośnicy szybkiej jazdy sportowym motocyklem.

Dostępne rozmiary opon Metzeler Sportec Street

14 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.