Mitas MC 20 MONSUN | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas MC 20 MONSUN

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas MC 20 MONSUN

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas MC 20 MONSUN to letnie rozwiązanie dla kierowców skuterów, którzy pragną wysokiego poziomu bezpieczeństwa i stosunkowo dobrych właściwości jezdnych. Model ten został zaprojektowany z myślą o ulicznych podróżach, gdzie ważna jest szybka reaktywność i komfort prowadzenia. Odpowiednia rzeźba bieżnika i wytrzymała mieszanka gumowa stanowią tutaj podstawę funkcjonalności.

Czeska marka postawiła tutaj na nowoczesną rzeźbę bieżnika, która odznacza się specjalistycznymi rowkami odprowadzającymi wodę. Drenaż przebiega szybko i sprawnie, przez co zjawisko akwaplanacji zostaje zażegnane, a Ty możesz cieszyć się pełnią kontroli nad swoim pojazdem. Jednocześnie cała konstrukcja posiada odpowiedni profil, który umożliwia sprawne pokonywanie zakrętów i szybką reaktywność, kluczową w pełnej wrażeń dżungli miejskiej.

Cała konstrukcja została oparta o wysoce wytrzymają mieszankę gumową z dodatkiem krzemionki, która charakteryzuje się wysoką odpornością na przecięcia, odkształcenia i inne pomniejsze uszkodzenia mechaniczne. Wszystko to łączy się również z powolnym procesem ścierania się bieżnika, przez co masz pewność długiej żywotności ogumienia. Marka Mitas postarała się, żeby ich opona starczyła Ci na długi czas.

Miejskie podróże to przede wszystkim długi czas oczekiwania w korkach, jak i powolne poruszanie się, które często nie jest dla nas ekonomicznie korzystne. Czeska marka postarała się tutaj o obniżone opory toczenia, aby choć trochę zredukować ilość spalanego paliwa i pozwolić kierowcom na zaoszczędzenie pieniędzy.

Popularne rozmiary opon Mitas MC 20 MONSUN

Dostępne rozmiary opon Mitas MC 20 MONSUN

10 cali

Pokaż ofertę

11 cali

Pokaż ofertę

12 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.