Dunlop SP Sport MAXX RACE 2

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SP Sport MAXX RACE 2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop SP Sport Maxx Race 2 to opona letnia, której przeznaczeniem są samochody osobowe o dużej mocy silnika, których kierowcy są entuzjastami dynamicznej jazdy na zróżnicowanych nawierzchniach. Jest to model klasy premium, co oznacza, że został skonstruowany na podstawie innowacyjnych technologii podpartych materiałami najwyższej jakości.

Jest to opona o charakterze sportowym, który został umożliwiony dzięki zastosowaniu bieżnika asymetrycznego, który wyróżnia się płaskim konturem opony i szerokimi blokami, które pomagają w jeździe na wysokich obrotach.

Asymetryczność w tym wypadku polega na podziale opony na część zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Pierwsza z nich odpowiada za płynne i sprawne pokonywanie zakrętów. Strona wewnętrzna jest odpowiedzialna za odprowadzanie wody tak szybko, aby nie zdążyła zaburzyć ona w jakikolwiek sposób przyczepności pojazdu, redukując możliwość poślizgu.

Firma Dunlop słynie ze specjalistycznych mieszanek gumowych i tym razem również nie zawiodła. Model SP Sport Maxx Race 2 został stworzony z wysokojakościowych materiałów, które są aktywnie adaptacyjne do warunków. Oznacza to, że niezależnie od zewnętrznych czynników, jak i prędkości osiąganej przez samochód, opona będzie w pełni funkcjonalna, pozwalając na zachowanie dobrej przyczepności i bezpieczeństwa na trasie.

Jeśli chodzi o czystą specyfikację, warto wspomnieć, że Dunlop SP Sport Maxx Race 2 pozwoli na osiąganie bardzo dużych prędkości, co jednocześnie nie wpłynie negatywnie na sterowność – indeks prędkości w tym modelu wynosi aż 300 km/h. Oponę tę można zainstalować w każdym pojeździe, który odznacza się wielkością felg od 19 do 21 cali.

Dunlop SP Sport Maxx Race 2 to świetne rozwiązanie dla każdego miłośnika wysokich prędkości, który jednocześnie nie chce obawiać się o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego. Do tej pory nie przeprowadzono na tym modelu testów porównawczych, jednak kierowcy, którzy zdążyli już go wypróbować, bardzo chwalą jego osiągi i przyczepność.

Dostępne rozmiary opon Dunlop SP Sport MAXX RACE 2

20 cali

Pokaż ofertę

21 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.