Kormoran Snow | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Kormoran Snow

Kormoran
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kormoran Snow

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 10 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.91/6

Kormoran Snow to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii opony zimowej  polskiego producenta należącego do koncernu Michelin.

Model zapewnia jeszcze lepsze osiągi od swoich poprzedników.  Kormoran Snow to idealny wybór dla posiadaczy samochodów osobowych klasy niższej i średniej, którzy poruszają się na kołach o rozmiarach od 15 cali do 18 cali.

Co ciekawe, dotychczas nie odbył się żaden test Kormoran Snow przeprowadzony przez ekspertów motoryzacyjnych. Model został jednak dokładnie sprawdzony pod kątem przyczepności podczas jazdy na śniegu, a jego wysokie właściwości jezdne potwierdza nadany symbol Three Peak Mountain Snow Flake, przez co opona spełnia standardy obowiązujące w Unii Europejskiej.

W Kormoran Snow producent zastosował kierunkowy bieżnik z masywnymi klockami i bardzo szerokimi kanałami. Takie rozwiązanie gwarantuje niezwykle skuteczniejsze odprowadzanie wody i śniegu w czasie jazdy, dobrze zapobiegając zjawisku aquaplaningu.

Co więcej, szerokie barki Kormoran Snow zapewniają odpowiednią stabilność i dobrą przyczepność nawet podczas dynamicznej jazdy. Model bardzo dobrze sprawdza się na mokrej nawierzchni, na której zalega woda.

Kormoran Snow został wyposażony w gęste, faliste lamele, które wczepiają się w śnieg odpowiadając za przewidywalną trakcję opony.

Dodatkowo duża ilość krawędzi i rowków pozwala na równomierny nacisk opony na podłoże przyczyniając się do wysokiej przyczepności i wolniejszego zużycia bieżnika.

Elastyczna mieszanka o umiarkowanie niskich oporach toczenia jest niezwykle odporna na zmienne temperatury i warunki atmosferyczne a nadto znacząco podnosi komfort jazdy oraz sprzyja redukcji spalania oraz zmniejszeniu emisji CO2 do atmosfery.

Kormoran Snow to model godny polecania na trudne, zimowe warunki. Zapewnia dobrą przyczepność na śniegu, skuteczne hamowanie oraz ruszanie na śliskiej nawierzchni.

Ponadto opona jest dość miękka, doskonale tłumi wszelkie nierówności i nie powoduje nadmiernego hałasu w trakcie jazdy.

Kormoran Snow posiada również nowoczesny i bardzo ciekawy design, który skutecznie podkreśla prezencję samochodu.

Dostępne rozmiary opon Kormoran Snow

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia