General Altimax A/S 365

General
Dostawa gratis

Wyszukaj opony General Altimax A/S 365

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

General Altimax A/S 365 to opony, które zaliczają się do segmentu ekonomicznego (zwanego również budżetowym). Opony zaprojektowano w taki sposób, aby mogły być używane przez cały rok (opony roczne zwane również wielosezonowymi). General jest marką amerykańską należącą do koncernu Continental i zajmuje się produkcją ogumienia klasy budżetowej.

Model General Altimax A/S 365 jest często wybierany przez kierowców, którym zależy na tym, aby nie zmieniać opon co sezon i nie przepłacać. General Altimax A/S 365 to opony zbierające pozytywne opinie użytkowników. Są oponami klasy ekonomicznej, ale ich parametry są wysoce zrównoważone, a eksploatacja przebiega równomiernie i oferuje zwiększone bezpieczeństwo.

General Altimax A/S 365 to model opony, który został poddany bardzo wielu testom przeprowadzonym przez użytkowników tego rodzaju ogumienia, którzy na forach internetowych i portalach (tematyka: opony samochodowe) dokonywali oceny jakości opon samochodowych. Producenci opony zaznaczają, że opona General Altimax A/S 365 ma niesamowicie atrakcyjny stosunek ceny do jakości.

General Altimax A/S 365 jest rodzajem ogumienia samochodowego, którego przeznaczeniem jest jazda w łagodnych warunkach pogodowych, co czyni ją dobrym wyborem na europejskie drogi.

Mieszanka gumowa, z której producent wytwarza opony General Altimax A/S 365jest nieco twardsza niż mieszanka stosowana do produkcji opon zimowych, a ich bieżnik jest mniej agresywny. Dzięki tej mieszance opony General Altimax A/S 365 dobrze radzą sobie w każdych warunkach pogodowych.

General Altimax A/S 365 jest więc modelem opon do jazdy wiosną i latem (umiarkowana i średnia temperatura), do jazdy w okresie jesiennym (mokre nawierzchnie), a także zimowym (ujemne temperatury, śnieg, lód).

Bieżnik opon General Altimax A/S 365 jest ukształtowany kierunkowo, dzięki czemu idealnie odprowadza on wodę spod kół samochodu, a przypadku opon całorocznych dostosowanych do jazdy zimą także śnieg i błoto pośniegowe.

Testy opony zimowej General Altimax A/S 365 przeprowadzane przez wielu użytkowników tego modelu świadczą o tym, że jest to model opony wyróżniający się na tle innych opon budżetowych i całorocznych.

Dostępne rozmiary opon General Altimax A/S 365

14 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.