Dunlop SportMax GP Racer Slick D212 | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Dunlop SportMax GP Racer Slick D212

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop SportMax GP Racer Slick D212

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop Sportmax GP Racer Slick D212 jest to jedna z najbardziej sportowych odmian opon motocyklowych. Firma Dunlop postawiła tu na wyciągnięcie maksymalnych osiągów z zastosowanej mieszanki gumy.

Ten model wywodzi się i czerpie wszelkie korzyści z zaawansowanej technologicznie D212 GP PRO używanej w sportach motorowych na torach całego świata. Omawiana wersja przejeła od bazowej opony najnowszy profil, nad którym pracowano przez zdobywanie doświadczenia podczas wyścigów.

Ta hipersportowa opona daje maksymalne odczucia z pokonywania zakrętów. Wykorzystano przy jej budowie dwie specjalne i różne mieszanki gumy, które pomagają lepiej trzymać się asfaltu w zakrętach. Kierowcy mogą wychylać się znacznie mocniej w wirażach, a opona nie przegrzewa się po bocznych partiach. Spowodowane jest to twardszą mieszanką zastosowaną na barkach ogumienia.

Ogumienie to pozbawione jest jakiegokolwiek bieżnika, nazywane po prostu slick. Gwarantuje przyczepność na najwyższym poziomie. Można poruszać się z nim po drogach publicznych, ponieważ dostało homologację i jest w pełni bezpieczne.

Popularne rozmiary opon Dunlop SportMax GP Racer Slick D212

Dostępne rozmiary opon Dunlop SportMax GP Racer Slick D212

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.