Aoteli P307

Aoteli
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Aoteli P307

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Aoteli P307 to opona letnia klasy ekonomicznej. Została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie wysoki komfort i bezpieczeństwo jazdy przy większej prędkości.

Wybór tej opony to gwarancja wysokiej jakości w połączeniu ze stosunkowo niską ceną ze względu na wiele korzyści w zakresie osiągów. Ogumienie przeznaczone jest dla pojazdów tj. Audi, Bentley, Ferrari, Chrysler, Porsche, Jaguar, Mercedes-Benz lub BMW. 

Opona Aoteli P307 daje nam gwarancję zachowania wysokiego poziomu kontroli na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Ogumienie zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa i zmniejsza ryzyko utraty panowania nad pojazdem podczas jazdy w deszczową pogodę na mokrej nawierzchni. 

Ogumienie zapewnia cichą i komfortową jazdę, dzięki zoptymalizowanym rozmieszczeniu bloków bieżnika, zmniejszając poziom hałasu generowany podczas jazdy przez opony. 

Klocki bieżnika barkowego zostały zaprojektowane tak, aby zwiększyć liczbę krawędzi wgryzających się przy wykonywaniu manewrów, co wpływa na wzmocnienie zdolności i mocy pokonywania zakrętów. 

Popularne rozmiary opon Aoteli P307

Dostępne rozmiary opon Aoteli P307

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.