Opony Aoteli | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Aoteli

Aoteli
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Aoteli

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon Aoteli

Opony Aoteli dlaczego warto kupić

W produkcji ogumienia firma Aoteli stawia na jakość uzyskaną przez zaawansowane procesy produkcyjne. Każdy model opony Aoteli spełnia surowe normy jakościowe stawiane przez Unię Europejską.

Dodając do tego atrakcyjną cenę, opony chińskiej marki Aoteli są dziś solidną alternatywą na każdy sezon, dla nierzadko droższych opon marek europejskich.

Dostarczanie wysokich jakościowo opon w cenie przystępnej dla każdego jest misją Aoteli. Producent chce, aby każdy kierowca mógł otrzymać ogumienie pewne, bezpieczne i spełniające rygorystyczne normy, bez nadmiernego obciążania portfela.

Opony chińskiej marki Aoteli dzięki jakości i dostępności zbudowały pozytywną renomę wśród wielu kierowców z całego świata. Ogumienie charakteryzuje przede wszystkim dobry stosunek jakości do ceny, przez który warto postawić na ekonomiczne opony marki Aoteli!

O producencie opon Aoteli

Producent opon Aoteli pochodzi z Chin i należy do Shengtai Group Co. – jednego z największych chińskich koncernów. Każdy model opony Aoteli produkowany jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu, sprowadzonego z Niemiec, Holandii czy też Japonii.

Marka oponiarska od 2002 roku produkuje ponad 6 milionów opon rocznie na duże światowe rynki. Dziś, Aoteli jest jedną z bardziej rozpoznawalnych chińskich marek, które produkują opony klasy ekonomicznej.

Warto wspomnieć, że opony Aoteli produkowane pod szyldem Shengtai Group są w Azji wyznacznikiem dobrej w segmencie opon ekonomicznych.

Najwyżej oceniane opony Aoteli

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.