Goodyear UltraGrip Ice SUV Gen-1

Goodyear
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Goodyear UltraGrip Ice SUV Gen-1

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Goodyear UltraGrip Ice SUV G1 to opona zimowa, która zdobyła popularność dzięki doskonałym właściwościom trakcyjnym, skuteczności hamowania i stabilnemu zachowaniu na śliskich, oblodzonych i zalanych wodą nawierzchniach. Wysoka wydajność została osiągnięta dzięki zastosowaniu zarówno znanych, jak i nowych rozwiązań technicznych.

Północnoamerykański koncern używa technologii 3D-BIS od co najmniej 10 lat, co nie przeszkadza jej w utrzymaniu aktualności w dzisiejszych czasach. W tej oponie występują zazębiające się lamele, które są ząbkowane w każdym bloku. Technologia ta polega na specyficznym ukształtowaniu tych elementów bieżnika.

Lamele otwierają się w kontakcie z nawierzchnią drogi, ograniczając mobilność bloku na całym jego obszarze. W rezultacie punkt kontaktowy otrzymuje wiele dodatkowych krawędzi zaczepu, a także zdolność do utrzymania niezmienionego kształtu. Dzięki temu opona lepiej trzyma się śliskich nawierzchni, wykazuje stabilne zachowanie oraz szybko i precyzyjnie reaguje na polecenia kierowcy.

W konstrukcji opony zastosowano technologię ActiveGrip. Istotą tej innowacji jest to, że bieżnik dostosowuje się do warunków drogowych, aby zmaksymalizować szerokość strefy kontaktu opony z podłożem. Pomaga to zmniejszyć nacisk, poprawiając tym samym stabilność i przyczepność.

Dostępne rozmiary opon Goodyear UltraGrip Ice SUV Gen-1

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.