Dunlop D213 GP Pro

Dunlop
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Dunlop D213 GP Pro

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Dunlop D213 GP Pro powstało przez wzrastające zainteresowanie wyścigami motocyklowymi. Wśród amatorów zapanował coraz większy apetyt na jazdę w wyścigowych warunkach. Młodzi ludzie chcą poczuć adrenalinę i emocje na torach wyścigowych. To bardzo dobrze, jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drogach publicznych. Producent Dunlop zapewnia właśnie taką oponę, wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających klientów.

Jest to opona zaprojektowana dla zdobywania najwyższych osiągów, które pozwalają ścigać się na torach. Zachowuje jednak przy tym możliwość jazdy po miastach czy drogach szybkiego ruchu. Posiada homologację dopuszczającą ją do użytkowania na wszelkich drogach publicznych.

Do jakich motocykli Dunlop D213 GP Pro?

Dunlop D213 GP Pro to hipersportowa mieszanka przeznaczona dla najszybszych motocykli świata. Do sportowych maszyn i sportowo-turystycznych, których użytkownicy potrzebują najlepszych doznań. Osiąganie prędkości maksymalnych dzięki tym oponom nie stanowi żadnych problemów. Każda reakcja na odwinięcie manetki gazu jest natychmiastowa. Jej trakcja jest oszałamiająca na każdym suchym podłożu.

Hamowanie i stabilność to także najwyższy poziom, jaki zapewnia D213 GP Pro. Kierowca z pełną kontrolą może wchodzić w zakręty i z dużą świadomością wychodzić z nich. Wie, że guma nie doprowadzi do poślizgu. Opony te dają duże poczucie bezpieczeństwa. O ich świetnych właściwościach może mówić fakt, że ten rodzaj ogumienia stosowany jest w wyścigach Superstock i Supersport. Chętnie korzystają z niego także kierowcy motocykli ścigający się w legendarnym wyścigu Isle of Man.

Dostępne rozmiary opon Dunlop D213 GP Pro

17 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.