Mitas SportForce + | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Mitas SportForce +

Mitas
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Mitas SportForce +

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Mitas Sport Force+ to wysokiej jakości opony przeznaczone do pojazdów sportowych. Zapewniają wysokie osiągi oraz bezpieczeństwo podczas jazdy w trudnych warunkach. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwiać osiąganie dużych prędkości oraz umożliwiać precyzyjne prowadzenie pojazdu. Są to opony, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania wymagających użytkowników.

Po opony te powinni sięgnąć właściciele motocykli, którym zależy na wysokiej przyczepności, precyzji jazdy oraz wysokimi osiągami. Zapewniają one maksymalną kontrolę przy ekstremalnych wychyleniach na zakrętach. Odpowiednio zaprojektowana powierzchnia styku gwarantuje stabilność podczas jazdy. 

Mitas Sport Force+ wykonane zostały z wysokiej jakości mieszanek Racing Soft, które zapewniają przyczepność przy pokonywaniu zakrętów, a także podczas hamowania. Dzięki tym oponom pojazd natychmiast reaguje na naciśnięcie hamulców. Doskonale radzą sobie nie tylko na suchej nawierzchni, ale również na mokrym i śliskim asfalcie. 

Firma Mitas to ceniony producent wysokiej jakości ogumienia do różnego rodzaju pojazdów. Opony tej marki cechują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Są one wytwarzane w oparciu o najnowsze technologie, które gwarantują wysoką trwałość oraz podwyższoną żywotność. Początki marki sięgają lat 30. XX wieku. Pierwszy zakład produkcyjny ogumienia powstał w czeskiej Pradze. Obecnie produkcja odbywa się w fabrykach zlokalizowanych nie tylko na terenie Europy, ale również na Sri Lance i w Ameryce Północnej. 

Popularne rozmiary opon Mitas SportForce +

Dostępne rozmiary opon Mitas SportForce +

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.