Firestone Firehawk Sport

Firestone
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Firestone Firehawk Sport

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Firestone Winterhawk Sport to opony letnie, przeznaczone do aut o sportowych osiągach. Za projekt odpowiada marka o bogatej historii, ceniona nie tylko przez kierowców, ale też profesjonalistów ze świata motorsportu. Producent zoptymalizował model zarówno do potrzeb wysokiej klasy aut tradycyjnych, jak i elektrycznych.

Jak wspomina producent, opony Firestone Firehawk Sport uosabiają najważniejsze cechy marki – niezawodność, gwarancję jakości oraz ponad 100-letnie doświadczenie. Przemyślany projekt każdego elementu czyni model ten znakomitym rozwiązaniem dla kierowców poszukujących pewności i kontroli w każdej sytuacji drogowej.

Atuty Firestone Firehawk Sport

Firestone Firehawk Sport to specjalne opony, które mają wznieść pasję do jazdy na jeszcze wyższy poziom. Zostały więc zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, czego dowodem są liczne atuty.

  • Precyzja prowadzenia – asymetryczne kąty rowków oraz sportowy profil znakomicie wspomagają reakcję układu kierowniczego, czyniąc prowadzenie jeszcze dokładniejszym.
  • Wysoka przyczepność – zastosowanie lepszego rozkładu żeber oraz wykorzystanie pustych przestrzeni sprawiło, że opony te najczęściej zyskują najwyższą klasę przyczepności na mokrej nawierzchni.
  • Stabilne hamowanie – na suchej nawierzchni, model Firestone Firehawk Sport uzyskuje aż 9% krótszą drogę hamowania od swojego poprzednika, dzięki czemu jazda jest odczuwalnie bezpieczniejsza.

Jaka jest cena opon Firestone Firehawk Sport?

Firestone Firehawk Sport to opony klasy średniej, która znana jest ze znakomitego stosunku jakości do ceny. Choć koszt modelu zależy od konkretnego rozmiaru, producent zadbał tu o przystępną cenę. Dzięki temu każdy kierowca auta o wysokich osiągach może rozwijać swoją pasję bez znacznego obciążania portfela.

Dostępne rozmiary opon Firestone Firehawk Sport

18 cali

Pokaż ofertę

19 cali

Pokaż ofertę

20 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.