Profil ALPINER | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Profil Alpiner

OPONY BIEŻNIKOWANE
Profil
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Profil Alpiner

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Profil ALPINER są oponami bieżnikowanymi, produkowanymi przez polskiego producenta Profil. Cechują się wysoką klasą poprzez ściśle określone parametry. Uważane są za bardzo popularne wśród wielu kierowców.

Opony tego producenta perfekcyjnie prezentują się w samochodach osobowych. Przeznaczone są do zimowych warunków atmosferycznych. Poprzez charakterystycznie wzornictwo sprawiają, że jazda autem to istna przyjemność.

Liczne testy sprawiły, że model Profil ALPINER świetnie sprawuje się na śnieżnej i mokrej nawierzchni. Dostosowany bieżnik umożliwia jazdę na niekorzystnym, oblodzonym terenie. Opony wyposażone są w specjalnie ukształtowane rowki, które pozwalają na krótką drogę hamowania.

Profil ALPINER zalety

Odpowiednio dopasowane ogumienie Profil ALPINER pozwala na zachowanie właściwej przyczepności do nawierzchni jezdni oraz wpływa na komfort użytkowania. Możliwość odprowadzania wody oraz błota to niewątpliwe ogromne zalety.

Prawidłowo wyważone i dostosowane do warunków zimowych opony, zapewniają wygodę podczas prowadzenia. Wysoki poziom bezpieczeństwa pozwala na pokonywanie zaśnieżonych dróg. Opony gwarantują stabilne właściwości jezdne i przyczyniają się do odpowiedniego zachowania w danych warunkach.

Mieszanka gumowa została precyzyjnie dopracowana, zapewniając wieloletnią trwałość opon. Ogumienie zachowuje swoje wyjątkowe właściwości przez długi okres czasu. Nowoczesne rozwiązania i ładny wygląd sprawiają, że wybór tego modelu będzie idealną opcją dla każdej osoby. Ponadto warto wspomnieć o niesamowitej wytrzymałości opon, co jest niezwykle ważne.

Popularne rozmiary opon Profil Alpiner

Dostępne rozmiary opon Profil Alpiner

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.