Opony zimowe Profil | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Profil

Profil
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Profil

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon zimowych Profil

Opony zimowe Profil czy warto kupić?

Opony zimowe Profil to korzystne i warte zakupu rozwiązanie, oferujące zoptymalizowane osiągi oraz podwyższony poziom bezpieczeństwa. Producent rozumie potrzeby rodzimych kierowców i dobrze dostosowuje opony na zimę Profil do warunków polskiej zimy. 

Ogumienie polskiej firmy na sezon zimowy zostało specjalnie przystosowane do niskich temperatur. Zaawansowane wzory bieżnika mają za zadanie utrzymać wysoką przyczepność i możliwie krótką drogę hamowania na ośnieżonej i mokrej nawierzchni. 

Wybierając opony zimowe Profil, warto postawić na bogaty asortyment 24opony. Oferujemy ogumienie zimowe polskiego producenta do samochodów osobowych, SUV-ów o mocniejszym silniku, a także pojazdów dostawczych. Sprawdź ofertę i dobierz opony zimowe Profil do swojego pojazdu!

Tanie opony zimowe bieżnikowane Profil

Tanie opony zimowe Profil już w procesie bieżnikowania zużywają mniej szkodliwych materiałów i energii. Dzięki temu, modele zimowe cechuje bardzo korzystna cena zakupu. Jest to szczególnie ważna zaleta dla kierowców ceniących sobie dobry stosunek jakości do ceny. 

Warto też wspomnieć, że opony zimowe bieżnikowane Profil to rozwiązanie korzystne dla środowiska, które daje dobrym oponom drugie życie. Tym samym zakup znakomicie wpisuje się w coraz bardziej popularne, ekologiczne trendy!

Najwyżej oceniane zimowe opony Profil

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.