Profil WINTERMAXX | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Profil Wintermaxx

OPONY BIEŻNIKOWANE
Profil
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Profil Wintermaxx

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

Ten model nie posiada jeszcze opinii użytkowników.

Profil WINTERMAXX to zimowa opona należąca do segmentu ekonomicznego. Jest produkowana z myślą o kierowcach, którzy oczekują wysokiej jakości i mniejszych kosztów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że w tym wypadku inspirowano się rozwiązaniami typowymi dla klasy premium.

Opona charakteryzuje się efektownym bieżnikiem kierunkowym, który doskonale radzi sobie na oblodzonych i ośnieżonych nawierzchniach. Dzięki sieci nacięć i rowkom w kształcie litery "V" nadmiar śniegu i wody jest na bieżąco usuwany spod kół, zapewniając gumie styczność z podłożem. W rezultacie szansa na wystąpienie niebezpiecznych zjawisk, takich jak snowplaning czy akwaplanacja, jest znacznie mniejsza.

Dzięki swojej budowie i składowi opona zapewnia niskie opory toczenia i pozytywnie wpływa na efektywność paliwową. Dzięki temu eksploatacja samochodu jest nie tylko tańsza, ale również korzystniejsza dla środowiska.

Dodatkowym walorem opony jest fakt, iż producent dołożył wszelkich starań, aby skrócić czas hamowania, co ma spore znaczenie w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Popularne rozmiary opon Profil Wintermaxx

Dostępne rozmiary opon Profil Wintermaxx

14 cali

Pokaż ofertę

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

17 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.