KLASA ŚREDNIA

Heidenau K36/1

2.50-16 41 J

WZMOCNIENIE (RF)
Opony letnie Heidenau K36/1 2.50-16 41 J TT RF

Data produkcji: 2023/2024

Typ: Motocyklowe

Sezon: Letnie

Rozmiar: 2.50-16

Indeks nośności: 41 = max 145 kg
Maksymalne obciążenie na jedną oponę.

Indeks prędkości: J = max 100 km/h

Gwarancja: 2 lata

Zobacz inne opony marki Heidenau

Zmień rozmiar

196
zł/szt.
DARMOWA DOSTAWA

Koszt dostawy zakupionych towarów w całości pokrywa sklep.

Oferta dotyczy przesyłki kurierskiej na terenie Polski.

Kup teraz, otrzymasz 25.06-26.06

Dostępność: w magazynie

Dostawa 3-4 dni robocze.

Przewidywana data doręczenia:

25.06.2024 - 26.06.2024

Oferta dotyczy przesyłki kurierskiej na terenie Polski z wybraną opcją płatności za pobraniem.

Dostępność: mała ilość

Dostępność: mała ilość w magazynie

Kup opony z montażem
w serwisie

Zamów opony z montażem w wybranym serwisie.

Heidenau K36/1 2.50-16 41 J TT RF

Opony letnie są specjalnie zaprojektowane z myślą o cieplejszym klimacie lub na nawierzchniach, na których występuje większe ryzyko akwaplanacji. Są one wykonane z twardszych mieszanek gumowych i mają mniej rowków w rzeźbie bieżnika, co w założeniu ma zapewnić wyższą trwałość oraz lepszą efektywność paliwową.

Opona Heidenau K36/1 2.50-16 41 J RF to model należący do klasy średniej. Segment ten jest bardzo popularny wśród kierowców, gdyż łączy w sobie odpowiednio wysoką jakość wykonania z atrakcyjną ceną. Wśród producentów klasy medium znajdują się uznane marki o ugruntowanej pozycji na światowym rynku.

Na rynku oponiarskim wyróżnia się wiele grup producenckich. Pochodzą one ze wszystkich segmentów jakościowych – od klasy ekonomicznej, aż po klasę premium. W jej skład wchodzą sprawdzeni producenci z różnych stron świata. Znaleźć tu można zarówno opony pochodzące z Azji, Skandynawii, Stanów Zjednoczonych oraz Bliskiego Wschodu.

Dla jakiego typu pojazdu przeznaczone są Heidenau K36/1 2.50-16 41 J RF?

Opony motocyklowe służą do tworzenia miejsca kontaktu z podłożem, co zapewnia przyczepność i trakcję. Opony te są podzielone na wiele różnych typów, w zależności od rodzaju motocykla, stylu jazdy oraz przeznaczenia. Projektując konstrukcje tego rodzaju ogumienia, producenci muszą sprostać wymogom innej techniki jazdy oraz intensywnej eksploatacji w sezonie. Opony Heidenau K36/1 2.50-16 41 J RF są specjalnie przystosowane dla miłośników jednośladów i potrzeb ich maszyn!

Gwarancja ogumienia Heidenau K36/1 2.50-16 41 J RF

Na opony Heidenau K36/1 2.50-16 41 J RF udzielana jest gwarancja na okres 2 lat. Długość gwarancji opon jest zależna między innymi od: marki, zastosowanych technologii oraz ceny.

Czas trwania okresu gwarancyjnego określa producent. Jest to system ochrony kupującego, dzięki któremu produkt zostanie wymieniony lub naprawiony przez producenta, dystrybutora lub sprzedawcę, jeśli zawiera określone wady. Dokładny wykaz warunków gwarancji na opony Heidenau K36/1 2.50-16 41 J RF wskazuje karta gwarancyjna.

Etykieta Heidenau K36/1 2.50-16 41 J TT RF

Opór toczenia (efektywność paliwowa)

Efektywność paliwowa, jest wyrażana za pomocą skali od A do G, gdzie A oznacza najbardziej efektywną oponę. Opór toczenia jest testowany w warunkach laboratoryjnych w których ogumienie jest montowane na obrotowy bęben imitujący nawierzchnię.

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Klasa A oznacza najkrótszą drogę hamowania, a klasa E najdłuższą. Różnica między klasami to ok. 3-6m. Testowy pojazd porusza się na mokrej nawierzchni z prędkością 85km/h, następnie w wyznaczonym miejscu uruchamiane są hamulce.

Poziom hałasu

Klasa przedstawia pomiar w decybelach, gdzie A to opona najcichsza, C najgłośniejsza. Badanie przeprowadza się na zewnątrz pojazdu, gdy jest on rozpędzony do 80km/h przy wyłączonym silniku.

Przyczepność na śniegu (opony zimowe i całoroczne)

Symbol na etykiecie oznacza, że opony zostały przetestowane i spełniają określone normy. Pomiar wykonuje się, podczas pokonywania zakrętów, hamowania w określonym miejscu oraz przyspieszenia na nawierzchni pokrytej ubitą warstwą śniegu o grubości minimum 3cm.

Przyczepność na lodzie (opony zimowe)

Ikonę umieszcza się na etykiecie opony testowanej w najsurowszych warunkach zimowych. Opony te posiadają zwiększoną przyczepność do nawierzchni pokrytych lodem. Pomiary przeprowadzane są na specjalnie przygotowanych torach lodowych, testowana jest droga hamowania, pokonywanie zakrętów oraz przyspieszenie.

Gwarancja

2 lata <br />gwarancji
Sprawdź gwarancję powyższego producenta! Wiemy, jak istotna jest gwarancja ogumienia.
W pliku znajdziesz wszelkie informacje na ten temat.

Parametry Heidenau K36/1 2.50-16 41 J TT RF

Rodzaj pojazdu

Motocyklowe

Sezon

Letnie

Producent

Heidenau

Nazwa opony

K36/1

Rozmiar

2.50-16

Rodzaj bieżnika

Klasa opony

Klasa Średnia

Gwarancja

2 lata

Indeks nośności

41 = max 145 kg

Indeks prędkości

J = max 100 km/h

Opór toczenia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Hałas zewnętrzny

Wzmocnienie (XL)

Tak

Rant ochronny (FR)

Nie

Homologacja

Nie

Raty

Możliwość zakupu opon na raty jest dostępna na stronie 24opony, a cały proces ogranicza się do kilku prostych kroków: wyboru modelu opon, wypełnienia wniosku, potwierdzenia tożsamości, oceny zdolności kredytowej przez Bank oraz cieszenia się nowym kompletem opon kupionym w wygodnych ratach.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.