Opony Ecoopony | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Ecoopony

OPONY BIEŻNIKOWANE
Ecoopony
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Ecoopony

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 2 lata
14 dni na zwrot towaru

Popularne rozmiary opon Ecoopony

Opony bieżnikowane Ecoopony – czy warto kupić?

Opony bieżnikowane Ecoopony to starannie wyselekcjonowane modele, posiadające fabrycznie nową warstwę bieżnika o wysokiej jakości. Polska marka oferuje ogumienie pochodzące tylko od sprawdzonych i renomowanych firm w branży. 

Przed procesem regeneracji, każdy z karkasów przechodzi rygorystyczną kontrolę. Kupując bieżnikowane opony Ecoopony kierowca uzyskuje pewność, że nie jest to ogumienie stare ani uszkodzone. 

Warto wspomnieć, że każdy model z oferty Ecoopony był bieżnikowany tylko raz, co jest dodatkową gwarancją pewnego zakupu. 

Ecoopony producent

Ecoopony to polski producent opon bieżnikowanych, który istnieje od 1952 roku. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało fachową wiedzą i znajomością polskiego rynku, która pozytywnie przekłada się na jakość każdego produktu. 

Producent dokłada wszelkich starań, by opony marki Ecoopony były odpowiedzią potrzeby współczesnych kierowców. Bogata oferta polskiej firmy obejmuje szeroką gamę ogumienia do samochodów osobowych i sportowych, a także cięższych aut terenowych i dostawczych. 

Opony Ecoopony i ich zalety

Opony Ecoopony posiadają liczne zalety, a najważniejszą z nich jest korzystna i niewygórowana cena. Kierowcy o mniejszym budżecie z pewnością docenią to rozwiązanie, jako korzystną alternatywę dla droższego i nowego ogumienia. 

Wybór oferty Ecoopony jest także bardziej korzystny dla środowiska. Marka podkreśla, że proces bieżnikowania jest mniej obciążający ekologicznie, gdyż daje dobrym oponom “drugie życie”. Samo nałożenie nowego bieżnika zużywa też mniej szkodliwych materiałów. 

Kolejną ważną zaletą są liczne certyfikaty otrzymane przez polską firmę. Warto tu wymienić homologacje takie jak E20 108R-00406 i E20 109R-000406, otrzymane przez Ministerstwo Infrastruktury oraz wiele innych instytucji. Jest to pewny produkt, który spełnia polskie normy oraz europejskie standardy bezpieczeństwa i jakości.

Najwyżej oceniane opony Ecoopony

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.