Opony Marangoni | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Marangoni

Marangoni
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.68/6

Wyszukaj opony Marangoni

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Marangoni producent

Opony Marangoni to wysokiej jakości ogumienie włoskiego pochodzenia. Producent istnieje na rynku już od ponad 70 lat, a dziś posiada międzynarodowe zaplecze handlowe i z sukcesem podbija kolejne rynki międzynarodowe. 

Marka Marangoni odnosi również sukcesy w innych segmentach. Włoski producent nosi również miano lidera w dystrybucji technologii i materiałów do bieżnikowania opon metodą na zimno.

Warto wspomnieć, że opony Marangoni zyskały uznanie kierowców na całym świecie nie tylko za sprawny marketing, ale też za wysoką jakość ogumienia. Producent regularnie otrzymuje pozytywne opinie, chwalące przede wszystkim trwałość oraz osiągi w każdych warunkach. 

Opony Marangoni gdzie są produkowane?

Opony Marangoni produkowane są w czterech głównych fabrykach marki, rozlokowanych na różnych kontynentach. Linie produkcyjne prezentowanych opon znajdują się w Europie (Hamburg, Rzym), Ameryce Południowej (Belo Horizonte w Brazylii) oraz w Ameryce Północnej (Nashville w USA).

Każdą z fabryk opon Marangoni cechuje innowacyjność oraz nowoczesne metody produkcyjne, które pozytywnie wpływają na wysoką jakość końcowego produktu. Dzięki dużej skali produkcji, marka może poszczycić się zdolnością produkcyjną na poziomie kilkuset tysięcy opon rocznie.

Czy warto kupić opony Marangoni?

Opony Marangoni to warte zakupu modele klasy średniej. Cechuje je innowacyjność i przemyślana konstrukcja. Warto jednak powiedzieć, że mimo wysokiej jakości są one dostępne w korzystnej cenie. 

Bogaty asortyment opon Marangoni obejmuje ogumienie do samochodów osobowych (warianty letnie i zimowe), lekkich pojazdów dostawczych oraz pojazdów ciężarowych i rolniczych

Poszukując znakomitego stosunku jakości do ceny, warto postawić na opony Marangoni w 24opony. Posiadamy bogaty wybór opon włoskiej marki w korzystnej cenie!

Najwyżej oceniane opony Marangoni

Ocena
producenta

4.68/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.