Opony zimowe Marangoni | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Marangoni

Marangoni
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

4.68/6

Wyszukaj
zimowe opony
Marangoni

Szerokość

Profil

Średnica

Opony zimowe Marangoni kiedy montować?

Opony zimowe Marangoni to bardzo dobry wybór na chłodniejsze warunki, gdy temperatura spada poniżej 7 stopni Celsjusza. Warto pomyśleć nad zakupem już wcześniej, gdyż w ten sposób kierowca będzie dobrze przygotowany na niespodziewane przymrozki.

Warto wspomnieć, że opony zimowe Marangoni to ogumienie, które spełnia wciąż rosnące wymagania i normy europejskie. Osiągi prezentowanych opon na zimę zostały potwierdzone licznymi certyfikatami i pozytywnymi wynikami specjalistycznych testów. 

Opony zimowe Marangoni i ich zalety

Opony zimowe Marangoni zostały specjalnie zaprojektowane pod kątem jazdy w trudnych warunkach, co zapewnia liczne zalety podczas codziennych podróży. 

Dopracowane wzory bieżników umożliwiają stabilniejsze prowadzenie oraz wyższą przyczepność na mokrej oraz ośnieżonej nawierzchni. Natomiast mieszanka gumowa zachowuje elastyczność nawet w skrajnie niskiej temperaturze, co przekłada się na wyższe bezpieczeństwo jazdy. 

Pomimo wysokich osiągów i dobrej jakości wykonania, opony zimowe Marangoni są dostępne w bardzo korzystnej cenie. Dzięki temu kierowca nie musi przepłacać, by zapewnić sobie komfortową i bezpieczną podróż podczas niepewnych zimowych miesięcy.

Najwyżej oceniane zimowe opony Marangoni

Ocena
producenta

4.68/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.