Opony całoroczne Pirelli | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony całoroczne Pirelli

Pirelli
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.12/6

Wyszukaj
całoroczne opony
Pirelli

Szerokość

Profil

Średnica

Opony całoroczne Pirelli czy warto?

Włoska marka opon całorocznych Pirelli to producent słynący z produkcji ogumienia o wzmocnionej konstrukcji. Co więcej, specjalne mieszanki gumowe Pirelli oraz rzeźba bieżnika sprawiają, że prowadzenie sprawia wielką przyjemność w każdych warunkach, co jest niewątpliwie zaletą opon całorocznych Pirelli. 

Opony wielosezonowe Pirelli to rozwiązanie, którego korzyści przekonują kierowców na całym świecie. Tendencja wzrostowa na opony całoroczne sprawiła, że producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów, tworząc opony Pirelli na cały rok. 

Producent pochodzący z Mediolanu stawia głównie na wygodę korzystania z opon całorocznych, a co za tym idzie, braku konieczności sezonowej wymiany, co wiążę się z realnymi oszczędnościami. Używając całorocznych Pirelli nie jest konieczna wymiana lub przechowywanie opon. 

Jakie opony całoroczne Pirelli wybrać? 

Włoski producent opon wielosezonowych Pirelli przewidział, że kierowcy oczekują najwyższych osiągów prędkości. W związku z tym, Pirelli posiadają wersje opon całorocznych przystosowane do eksploatacji opon nawet z prędkościami dochodzącymi do 300 km/h. Co więcej, producent posiada modele z wzmocnioną rzeźbą bieżnika i wszelkimi udogodnieniami, których oczekuje kierowca, np. rant ochronny, chroniący felgę naszego auta. 

Na tapet weźmy dwa produkty flagowe Pirelli z przeznaczeniem całorocznym. Pierwszym z nich jest Pirelli Cinturato All Season Plus, czyli kolejna odsłona opon całorocznych tego producenta. Opona wielosezonowa jest niezwykle ceniona przez wielu kierowców za swą uniwersalność.

W ogumieniu zastosowano takie systemy jak: Seal Inside – opona daje możliwość jazdy, pomimo przebicia, Spide 3D, szerokie rowki wpływające na krótszą drogę hamowania oraz doskonałe prowadzenie podczas jazdy na suchej powierzchni. 

Drugą opona jest Pirelli P7 Cinturato All Season. Jest to ogumienie całoroczne z charakterystycznym asymetrycznym bieżnikiem. Dzięki temu opona jest niezwykle przyczepna, co przyczynia się do bezpieczeństwa jazdy bez względu na panującą aurę. 

Testy opon całorocznych Pirelli 

W 2018 roku, opona Pirelli Cinturato All Season Plus brała udział w teście magazynu Auto Bild w rozmiarze 195/65 R15. Niemiecki magazyn przyznał notę zadowalającą za wykonanie ogumienia oraz poziom właściwości jezdnych podczas specjalistycznego testu. 

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.