Opony zimowe Pirelli

Pirelli
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
zimowe opony
Pirelli

Szerokość

Profil

Średnica

Czy warto kupić zimowe Pirelli? 

Mediolański producent opon zimowych to jeden z największych producentów ogumienia na świecie. Pirelli to doskonały wybór przeznaczony do samochodów osobowych, SUV-ów oraz VAN-ów. Niezależnie od samochodu, Pirelli opony zimowe to doskonały wybór. 

Opony zimowe Pirelli można zastosować do każdych warunków zimowych, do każdego miejsca użytkowania naszego samochodu. Włoski producent słynie z idealnie wyprofilowanych bieżników – choćby rowki ograniczające aquaplaning lub wzmocnione profile ogumienia letniego Pirelli, pozwalające wyciskać z opon Pirelli na zime lepsze osiągi. A do tego zapewnienie bezpieczeństwa, co cechuje opony zimowe Pirelli. 

Jakie kupić opony zimowe Pirelli? 

W tej kwestii warto zwrócić uwagę na Pirelli Sottozero 3, czyli na oponę zimową Pirelli przeznaczoną do najlepszych samochodów premium. Owe ogumienie jest świetnie zaprojektowane pod kątem dopasowania i najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz kontroli i przyczepności w każdych warunkach w zimie. Sottozero 3 posiada nową mieszankę i nowy projekt lamelek, co zapewnia świetne osiągi na zaśnieżonej nawierzchni.

Kolejnym flagowym produktem jest Pirelli Cinturato Winter. Opona zimowa włoskiego producenta to kultowe ogumienie, które świetnie sprawdza się na zimowej nawierzchni, pozwalając na uzyskanie najwyższego poziomu kontroli. Producent wyjaśnia, że mocnymi przewagami Cinturato są świetne osiągi w każdych warunkach zimowych, pełna gama do samochodów osobowych, mniejszych SUV-ów i crossoverów, a także wysokiej klasy osiągi na etykietkach unijnych. 

Testy opon zimowych Pirelli 

Opony zimowe Pirelli są poddawane takim testom jak TCS, ÖAMTC czy ADAC. W najnowszych testach ogumienia zimowego Pirelli Cinturato Winter otrzymała bardzo dobre noty w powyższych magazynach, co wskazuje nieprzeciętną jakość ogumienia.

Co więcej, warto śledzić poczynania Pirelli, który dostarcza rozwiązania dla najbardziej wymagających kierowców. Włoski koncern jest niezwykle otwarty na innowacje bieżnika na zimę. 

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.