Kormoran Road Performance | Zobacz testy i opinie | 24opony.pl

Kormoran Road Performance

Kormoran
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kormoran Road Performance

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 10 lat
14 dni na zwrot towaru

Ocena opony

4.91/6

Kormoran Road Performance to ogumienie letnie, które należy do klasy ekonomicznej. Opona ta to świetny balans między jakością a interesującą ceną. Opona Road Perfomance powstała dzięki współpracy jednej z liderów rynku, czyli Koncernu Michelin i oczywiście polskiego producenta. Jest to świetny wybór na sezon letni, który da gwarancję oszczędności oraz bezpiecznego podróżowania.

Kormoran Road Performance sprawdzi się również w sezonie wiosenno-jesiennym. Odpowiednia konstrukcja zapobiegająca poślizgom oraz zoptymalizowany bieżnik pozwalana na dynamiczną jazdę. 

Oszczędność opony pozwala na częste podróżowanie, przez co sprawdzi się ona na dłuższych trasach, ale i też w mieście. Wyposażona jest w nowoczesny wzór asymetryczny o pogłębionej budowie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w sezonie letnim. 

Mieszanka gumowa powstała na bazie wysokojakościowej krzemionki, która pozwala utrzymać wysoką odporność na ścieranie i obniżenie wagi. 

Ten typ ogumienia należy do opon, które wyróżniają się wśród innych modeli. Cicha i komfortowa opona, która zapewnia wysoką przyczepność na prostej drodze oraz w czasie pokonywania zakrętów, za pomocą sprawnego odprowadzania wody. Wyposażona jest w solidny bieżnik, dzięki czemu ściera się równomiernie, co pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji.

Opony Kormoran Road Performance są idealnym wyborem dla osób, które chcą zakupić niedrogie ogumienie, pozwalające na bezpieczną jazdę. Polska marka, która jest częścią firmy Michelin jest znana i ceniona na europejskim rynku. 

Dostępne rozmiary opon Kormoran Road Performance

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia