Opony letnie Kormoran

Kormoran
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Kormoran

Szerokość

Profil

Średnica

O marce opon letnich Kormoran

Choć pierwsze ogumienie na sezon letni Kormoran pojawiło się dopiero w latach 90., marka ma znacznie dłuższą tradycję produkcyjną. Związana jest z olsztyńskimi zakładami opon samochodowych Stomil, istniejącymi w Polsce od 1961 roku.

Polska firma przy produkcji opon na lato współpracowała technologicznie ze światowymi producentami, między innymi z amerykańskim BFGoodrich, czy elitarnym koncernem Michelin, który to od 2007 roku jest właścicielem marki Kormoran.

Mimo krótkiej obecności na rynku, opony letnie Kormoran zaskarbiły sobie uznanie i pozytywne opinie tysięcy kierowców, szczególnie w Polsce.

Opony letnie Kormoran do jakich samochodów montować?

W szerokiej ofercie na sezon letni producenta Kormoran, znajdują się opony letnie będące odpowiedzią na potrzeby niemal każdego współczesnego kierowcy.

Letnie opony produkowane przez firmę Kormoran stawiają na popularne rozmiary, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich do szerokiego spektrum pojazdów.

W ofercie znajdują się ekonomiczne letnie opony do montowania w samochodach osobowych średniej i wyższej klasy, a także autach miejskich i kompaktowych. Właściciele SUV-ów i aut z napędem 4x4 także znajdą tu dedykowaną dla siebie ofertę.

Producent nie zapomniał również o oponach na lato przeznaczonych do samochodów dostawczych i vanów. Oferta ogumienia dostawczego Kormoran posiada wysoką trwałość oraz parametry komfortu, konieczne przy długich trasach.

Opony letnie Kormoran czy warto kupić?

Choć sezon letni kojarzy się raczej z lżejszymi warunkami drogowymi, w dotarciu do celu zawsze najbardziej liczy się bezpieczeństwo. Wspólnym mianownikiem opon letnich Kormoran jest nacisk na kluczowe parametry prowadzenia pojazdu, nawet w trudnych warunkach.

Kierunkowy bieżnik opon na lato polskiej marki ma minimalizować ryzyko występowania aquaplaningu i zapewniać bardzo sprawne odprowadzanie wody.

Dopracowane z dbałością o szczegóły żebro centralne opon Kormoran ma zapewnić optymalne prowadzenie, co jest ważną cechą w sezonie letnim, w którym zazwyczaj rozwija się wyższe prędkości.

Opony letnie Kormoran są solidne i dopracowane, aby zapewniać konkurencyjne osiągi, zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni.

Doświadczenie polskich konstruktorów połączone z myślą techniczną jednego z liderów rynku zaowocowało stworzeniem ogumienia na lato o świetnym stosunku jakości do ceny.

Warto postawić na producenta, który dobrze rozumie potrzeby współczesnego kierowcy. Opony na sezon letni marki Kormoran zdobyły sympatię wielu kierowców w całej Europie - wypróbuj je już dziś!

Najwyżej oceniane letnie opony Kormoran

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.