Kormoran Gamma B2

Kormoran
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Kormoran Gamma B2

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 5 lat
14 dni na zwrot towaru

Kormoran Gamma B2 to opona letnia pochodząca od polskiego producenta. Model GAMMA B2 został stworzony myślą o samochodach osobowych, które są wykorzystywane do jazdy po mieście oraz na dłuższych trasach.

Instruktorzy w modelu Gamma B2 zadbali o dostosowanie odpowiednich technologii, które mają zapewnić poprawę właściwości jezdnych, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu w każdy warunkach pogodowych. Istotnym elementem jest tutaj rozmieszczenie elementów bieżnika, które wpływają na wolniejsze zużycie opon – a co za tym idzie realny oszczędności.

Wszystko to jest możliwe dzięki specjalnemu układowi rowków, które gwarantują świetne odprowadzanie wody, a zaokrąglone barki poprawiają nasze bezpieczeństwo i redukują nierówności nawierzchni przy dużych prędkościach. Co więcej, do produkcji opony letniej Gamma B2 wykorzystano innowacyjną mieszankę gumową, która pozwala utrzymać odpowiednią sztywność opon w różnych warunkach pogodowych.

Dodatkowo, konstrukcję opony letniej Korman Gamma B2 wsparto specjalnymi składnikami, które mają uodpornić oponę na działanie wysokich temperatur. W związku z tym opona nie straci swoich parametrów jezdnych podczas nagrzewania się.

Jak ogumienie Kormoran Gamma B2 radzi sobie na mokrych nawierzchniach? Testy przeprowadzone przez producenta wykazały, że ten produkt zachowuje się właściwie, co pozwala na poczucie pełnego bezpieczeństwa w czasie użytkowania tego modelu wprost od polskiego producenta.

Ciekawostką jest, że firma funkcjonuje na rynku oponiarskim od 1999 roku, a jej produkty słyną ze świetnego stosunku jakości do ceny. Obecnie marka Kormoran wchodzi w skład koncernu Michelin.

Popularne rozmiary opon Kormoran Gamma B2

Dostępne rozmiary opon Kormoran Gamma B2

15 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.