Viking FourTech Van

Viking
Dostawa gratis

Wyszukaj opony Viking FourTech Van

Szerokość

Profil

Średnica

Certyfikowany sprzedawca
Gwarancja 7 lat
14 dni na zwrot towaru

Viking FourTech Van to całoroczne rozwiązanie, które zalicza się do segmentu opon ekonomicznych. Oznacza to, że charakteryzuje się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Jest to model, który przeznaczony został do użytku w samochodach dostawczych, co sprawiło, że został on wzmocniony, aby potrafił podołać trudnym warunkom i dużemu obciążeniu.

Zastosowano tutaj bieżnik symetryczny, który jest bardzo popularną opcją w pojazdach towarowych, a to wszystko dzięki bardzo wysokiej wytrzymałości. Wykorzystanie gęstej siatki lameli i rowków pozwoliło na osiągnięcie dobrej przyczepności, która bezpośrednio łączy się ze skróconą drogą hamowania.

Nie bez znaczenia jest też system odprowadzania wody – bez niego bardzo trudno byłoby zachować odpowiednią trakcję na trudnych nawierzchniach. Dzięki zastosowaniu odpowiednich kanalików drenaż zanieczyszczeń odbywa się szybko i sprawnie, zmniejszając prawdopodobieństwo wpadnięcia w niebezpieczny poślizg.

Jeśli chodzi o samą mieszankę gumową, którą zastosowała firma Vinking, warto powiedzieć, że spełnia ona wymagania srogich okresów zimowych. Pozwala na zachowanie odpowiedniej elastyczności całej konstrukcji, co łączy się ze spowolnionym ścieraniem się bieżnika. Dzięki temu opona posłuży kierowcy dłużej w pełniej krasie swoich możliwości.

Opona Viking FourTech Van to świetne całoroczne rozwiązanie, które zapewni swobodę kontroli nad pojazdem, jak i bezpieczeństwo na drodze. Producent postarał się również o obniżenie oporów toczenia, co łączy się ze zmniejszonym spalaniem.

Dostępne rozmiary opon Viking FourTech Van

15 cali

Pokaż ofertę

16 cali

Pokaż ofertę

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.