Opony całoroczne Viking

Viking
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
całoroczne opony
Viking

Szerokość

Profil

Średnica

O marce opon całorocznych Viking

Viking to norweska marka produkująca opony klasy ekonomicznej już od 1931 roku. Trudne i mroźne warunki panujące na terenie Skandynawii wciąż inspirują markę Viking do produkcji opon całorocznych gotowych na trudne wyzwania.

Marka należy do rodziny producenckiej renomowanego koncernu Continental. Współpraca i dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz metod dystrybucji, pozwoliła  norweskiej marce podbijać kolejne rynki.

Viking jest aktualnie jednym z flagowych producentów niemieckiego koncernu w segmencie opon ekonomicznych. Norweski producent konsekwentnie poszerza ofertę własnego ogumienia, czego owocem są między innymi o wysokiej jakości opony całoroczne Viking.

Opony wielosezonowe Viking do jakich samochodów wybrać?

Producent ogumienia całorocznego Viking już w przeszłości został doceniony przez duże marki motoryzacyjne. Opony Viking, jako pierwsze wyposażenie montowane były do samochodów takich marek jak np. Fiat, Opel czy Volkswagen.

Modele opon wielosezonowych marki Viking są wyborem dedykowanym do typowych samochodów osobowych oraz aut kompaktowych i miejskich.

Ogumienie produkowane jest także na duże rozmiary, co pozwala dobrać ogumienie wielosezonowe norweskiego producenta do aut wyższej klasy, takich jak SUV-y.

Wersja Van jest także bardzo dobrą propozycją, dedykowaną do samochodów dostawczych i aut o dużej masie.

Opony całoroczne Viking zalety

Spośród dostępnych modeli opon przeznaczonych na cały rok marki Viking, uznaniem wśród kierowców cieszy się ogumienie Viking FourTech oraz FourTech Van.

Produkty marki Viking słyną z wielu zalet, a jedną z nich jest solidność wykonania. Bieżnik opon wielosezonowych został specjalnie zaprojektowany by sprawnie odprowadzać wodę i zminimalizować ryzyko wystąpienia aquaplaningu.

Dzięki zastosowaniu licznych lameli, ogumienie na cały rok norweskiego producenta dobrze sprawdza się w zimowych warunkach.

Zaletą wyboru opon całorocznych Viking jest również wygoda i komfort eksploatacji. Za stosunkowo niskie pieniądze, kierowca zapewnia sobie niezależność od zmiennych warunków pogodowych.

Dzięki temu, można też zrezygnować z planowania kolejnego terminu wizyty w warsztacie i sezonowej wymiany opon. Nie trzeba też wyposażać się w dodatkowy komplet sezonowego ogumienia.

Oponom wielosezonowym marki Viking udało się osiągnąć proporcje cena-jakość atrakcyjne dla każdego kierowcy.

Dzięki współpracy z niemieckim gigantem, produkcja opon całorocznych Viking wykorzystuje zaawansowane technologie i zapewnia wysokie osiągi, przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny.

Najwyżej oceniane całoroczne opony Viking

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.