Opony letnie Viking

Viking
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj
letnie opony
Viking

Szerokość

Profil

Średnica

Jakie opony letnie Viking wybrać?

W ofercie marki Viking znajduje się szeroki wybór modeli i rozmiarów opon letnich, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb.

Znajduje się tu ogumienie na sezon letni do samochodów osobowych, aut dostawczych, a także SUV-ów i innych wysokiej klasy pojazdów.

Dobrym wyborem będzie niezwykle udany model opony Viking ProTech NewGen. Zapewnia on przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilną jazdę na mokrych nawierzchniach. Opona letnia zapewnia wysokie osiągi i solidne parametry prowadzenia i hamowania.

Modele opon letnich Viking z serii CityTech dedykowane są kierowcom, którym zależy na ekonomii jazdy. Wysoka efektywność energetyczna, poprawiona odporność na ścieranie i niska cena czynią z tego ogumienia na lato doskonałą propozycję dla oszczędnych.

Miłośnicy aut ze sportowym zacięciem z pewnością docenią model opon na lato Viking ProTech HP. Jest to ogumienie z charakterem, przeznaczone do samochodów o wysokich osiągach.

Wybierając opony letnie do aut o dużej masie, takich jak samochody dostawcze, warto zwrócić uwagę na modele Viking TransTech 2. Zostały one specjalnie dostosowane, aby znosić wysokie obciążenia i zapewniać komfort jazdy na długich przebiegach.

Każda opona letnia Viking ma jeden wspólny mianownik. Jest nim niska cena, pozostająca w dobrym stosunku do wysokiej jakości.

Czy warto kupić letnie opony Viking?

Norweski producent produkuje ogumienie na sezon letni w oparciu o trzy kluczowe wartości, na które warto zwrócić uwagę. Opony letnie Viking mają być sportowe, solidne oraz bezpieczne.

Oznacza to, że każda letnia opona Viking charakteryzuje się bardzo dobrymi osiągami i wysokim wskaźnikiem trwałości, nawet w trudnych warunkach.

Bezpieczeństwo ogumienia na lato Viking to efekt wdrażania najnowocześniejszych technologii branży, zapewnianych między innymi przez renomowany koncern Continental.

Zaawansowana mieszanka gumowa zastosowana do produkcji opon letnich Viking zapewnia świetną przyczepność oraz krótką drogę hamowania na zróżnicowanych nawierzchniach.

Dzięki temu, ogumienie na sezon letni z logiem Viking nadaje codziennej jeździe przyjemność i stabilność, nawet przy długich przebiegach i wysokiej prędkości.

Oponom na lato marki Viking zaufały już tysiące kierowców na całym świecie. Dzięki solidności producenta, zaawansowanym technologiom produkcji oraz niskiej cenie klasy ekonomicznej, opony letnie Viking to doskonała propozycja dla każdego kierowcy.

Najwyżej oceniane letnie opony Viking

Ocena
producenta

Brak opinii użytkowników

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.