Opony Aeolus | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony

Opony Aeolus

Aeolus
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.07/6

Wyszukaj opony Aeolus

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Aeolus czy warto kupić?

Chińska firma posiada już ponad 50 lat doświadczenia w sprzedaży opon do różnych rodzajów pojazdów. W portfolio marki znajdowały się już ekonomiczne opony do samochodów osobowych, aut z napędem 4x4, SUV-ów, czy nawet pojazdów dostawczych i ciężarowych.

Opony Aeolus pozytywnie wyróżniają się na tle innych marek z Chin. Charakteryzują się starannością wykonania, a do produkcji opon na rynek Europy stosuje się tylko materiały wysokiej jakości, które są zgodne z normami Unii Europejskiej.

Chińska marka zdobyła dobrą reputację wśród kierowców w Europie za solidne wykonanie oraz ekologiczne metody produkcji. Opony Aeolus mają być nie tylko ekologiczne, ale też zapewniać stabilną i komfortową jazdę w każdych europejskich warunkach.

Warto wspomnieć, że ogumienie chińskiego producenta należy do klasy ekonomicznej. Oznacza to, że każdy model opon Aeolus charakteryzuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

O producencie opon Aeolus

Początki firmy oponiarskiej Aeolus przypadają na rok 1965. Koncern od początku działał z ambicją na podbój światowych rynków. Ekspansja na europejski rynek opon Aeolus rozpoczęła się w 2002 roku. Firma odniosła sukcesy w wielu typach ogumienia, sprzedając między innymi opony do przyczep czy samochodów ciężarowych.

Dzięki niskim cenom opon i skutecznemu marketingowi, chińska marka wypracowała sobie pozytywne opinie wielu kierowców na całym świecie.

Produkując opony, Aeolus inwestuje w procesy technologiczne we własnym centrum badawczo-rozwojowym. Zaawansowana placówka znajduje się w mieście Jiaozuo, położonym w środkowych Chinach.

Warto dodać, że marce Aeolus nie jest obca ekologia i troska o środowisko naturalne. Nowoczesna fabryka produkująca opony w Chinach charakteryzuje się minimalizacją poziomu hałasu oraz oszczędnym zużyciem energii.

W 2016 roku marka opon podpisała umowę o techniczną współpracę z elitarnym koncernem Pirelli. Dzięki niej, opony Aeolus może rozwijać swój potencjał, produkując opony w oparciu o jeszcze bardziej zaawansowane technologie.

Dziś Aeolus to jedna z największych chińskich marek produkujących opony klasy ekonomicznej. Każdego  roku chiński producent wytwarza około 5,5 miliona sztuk opon przeznaczonych do różnych typów pojazdów.

Najwyżej oceniane opony Aeolus

Ocena
producenta

5.07/6

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.