Opony całoroczne Aeolus | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony całoroczne Aeolus

Aeolus
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.07/6

Wyszukaj
całoroczne opony
Aeolus

Szerokość

Profil

Średnica

Marka opon całorocznych Aeolus

Chiński producent posiada wiele lat doświadczenia w produkcji ekonomicznego ogumienia na rynek europejski. Warto zwrócić uwagę, że każdy model opony na cały rok Aeolus jest produkowany w zgodności z najbardziej surowymi wymogami jakościowymi Unii Europejskiej.

W 2016 roku marka Aeolus podpisała umowę dotyczącą technologii z koncernem Pirelli. Dzięki temu, chiński producent może jeszcze bardziej rozwinąć potencjał swoich opon, w tym także i całorocznych.

Opony wielosezonowe Aeolus zalety

Zakup opon wielosezonowych Aeolus wiąże się z wieloma ekonomicznymi zaletami. Przede wszystkim, ogumienie zostało przeznaczone do jazdy, niezależnie od pory roku.

Dzięki temu, użytkując opony wielosezonowe Aeolus kierowca nie musi martwić się kolejnym terminem wymiany sezonowej oraz nierzadko kosztownym zakupem drugiego kompletu opon.

Opony całoroczne marki Aeolus należą do ekonomicznej klasy ogumienia. Dzięki zmniejszonym kosztom produkcji udało się uzyskać opony możliwe do użytku przez cały rok, przy jednoczesnym zachowaniu ceny nie będącej dużym obciążeniem dla portfela. 

Dobry stosunek jakości do ceny, dbałość o ekologię i przyjazny marketing to najważniejsze zalety, przez które ogumienie na cały rok Aeolus zostało już docenione przez wielu kierowców z całego świata.

Najwyżej oceniane całoroczne opony Aeolus

Ocena
producenta

5.07/6

Najpopularniejsze całoroczne opony Aeolus

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.