Opony letnie Aeolus | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony letnie Aeolus

Aeolus
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

5.07/6

Wyszukaj
letnie opony
Aeolus

Szerokość

Profil

Średnica

Opony letnie Aeolus o producencie

Producent opon na sezon letni Aeolus istnieje na rynku już o 1965 roku. Marka powstała na terenie Chin, od początku mając ambicje na podbój światowych rynków.

Dobra komunikacja z klientami oraz inwestycje w rozwiązania technologiczne sprawiły, że firma oponiarska z Chin szybko się rozrosła. Opony na lato Aeolus zdobyły już pozytywne opinie wielu kierowców.

Można zauważyć, że produkując opony letnie, marka mocno inwestuje w europejski rynek. Od standardowych chińskich „koncernówek”, ogumienie na lato producenta Aeolus charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o środowisko już w procesie produkcji.

Marka wciąż inwestuje w badania naukowe, które mają na celu poprawiać jakość opon letnich i spełniać oczekiwania wymagających kierowców z Europy.

W 2016 roku firma Aeolus podpisała umowę o pomoc techniczną z elitarnym koncernem Pirelli. To pozwoliło jeszcze bardziej rozwinąć potencjał ogumienia letniego chińskiego producenta.

Opony letnie Aeolus dla kogo są?

Producent zapewnia, że opony letnie Aeolus to doskonała propozycja dla kierowców poszukujących równowagi pomiędzy wydajnością, jakością oraz ceną ogumienia.

Opony na sezon letni Aeolus, jak na ogumienie klasy ekonomicznej przystało charakteryzują się dobrym stosunkiem korzystnej ceny do jakości, dzięki czemu nie są dużym obciążeniem dla portfela.

Producent Aeolus mocno inwestuje w to, by jego opony spełniały nie tylko wymagania kierowców ze Starego Kontynentu. Ogumienie z letniej oferty Aeolus jednocześnie spełnia najsurowsze normy jakościowe stawiane przez Unię Europejską.

Dzięki tym czynnikom powstały opony letnie, które są dobrym rozwiązaniem dla każdego kierowcy, któremu zależy jednocześnie na tanim ogumieniu i spełniającym wszystkie potrzebne wymogi.

Najwyżej oceniane letnie opony Aeolus

Ocena
producenta

5.07/6

Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.