Opony zimowe Gripmax | Darmowa dostawa | Opinie | 24opony - 24opony.pl

Opony zimowe Gripmax

Wyszukaj opony
zimowe Gripmax

Szerokość

Profil

Średnica

Gripmax

Wszystko o oponach zimowych Gripmax

Opony zimowe Gripmax czy są bezpieczne?

Tworząc opony zimowe Gripmax, producent zadbał przede wszystkim o bezpieczeństwo kierowcy. Jest to ogumienie na zimę, które zostało dostosowane do nieprzewidywalnych i czasem nawet ekstremalnych wyzwań, jakie przed każdym zmotoryzowanym stawiają zimowe drogi.

Opony zimowe Gripmax mają za zadanie utrzymywać optymalną przyczepność podczas podróży na mokrym asfalcie. Zaawansowany konstrukcyjnie bieżnik opon na zimę marki Gripmax odprowadza wodę i błoto pośniegowe spod kół samochodu, tym samym zmniejszając ryzyko wystąpienia aquaplaningu.

Warto tu wspomnieć, że bezpieczeństwo oraz wysoka jakość opon zimowych Gripmax znajduje odzwierciedlenie w oznaczeniach, jakie otrzymało ogumienie chińskiego producenta.

Każdy model opony zimowej Gripmax posiada symbol 3PMSF. Oznaczenie wyrażone trzema górskimi szczytami i płatkiem śniegu świadczy o tym, że opony zimowe Gripmax pomyślnie przeszły dodatkowe testy przyczepności na śniegu i są zgodne z surowymi normami unijnymi, dotyczącymi bezpiecznej jazdy.

Wybierając bezpieczne opony na zimę, warto postawić na ekonomiczne opony producenta Gripmax! Stoi za nimi nie tylko doświadczenie i pasja producenta, ale też gotowość do najtrudniejszych wyzwań.

Jakie opony zimowe Gripmax wybrać?

W ofercie sklepu dostępny jest wybór kilku modeli opon zimowych Gripmax o szerokim zastosowaniu.

Jednym z flagowych modeli ogumienia producenta jest opona zimowe Gripmax Stature M/S. To bardzo dobry wybór dla posiadaczy aut z napędem 4x4, którzy cenią dynamiczną jazdę i podróże w trudniejszym, zimowym terenie.

Uniwersalnym i bezpiecznym wyborem wśród opon zimowych chińskiej marki jest ogumienie Gripmax Status Pro W. Dostępność w większych rozmiarach (od 17 nawet do 21 cali) pozwoli dobrać opony zarówno do większych samochodów osobowych, jak i wysokiej klasy SUV-ów.

Niezależnie od wybranego modelu, opony zimowe producenta Gripmax łączą wspólne cechy, jakimi są trwałość, terenowe zacięcie i korzystny stosunek jakości do ceny.

Najwyżej oceniane

Ocena
producenta

4.98/6

Najpopularniejsze opony zimowe Gripmax

Pozostałe opony zimowe Gripmax

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@24opony.pl

pn-pt: 8-16, sb: Nieczynne

801 002 140

52 561 11 40

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2019 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 140

52 561 11 40

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia