Opony Linglong

Linglong
Dostawa gratis

OCENA PRODUCENTA

Brak opinii użytkowników

Wyszukaj opony Linglong

Szerokość

Profil

Średnica

Opony Linglong producent

Producentem opon Linglong jest szeroko znany w branży chiński koncern Shandong Linglong Tire Co.,  Ltd. Marka istnieje od 1975 roku, a więc posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji budżetowych opon klasy ekonomicznej.

Opony Linglong dostępne są w bardzo szerokiej ofercie modeli do różnych samochodów i o różnym przeznaczeniu. Ogumienie chińskiego producenta to korzystna oferta dla właścicieli samochodów osobowych średniej klasy, małych aut miejskich i kompaktowych, ale też wyższej klasy SUV-ów czy samochodów dostawczych.

Producent opon Linglong posiada własne zaplecze badawczo-rozwojowe, na które składają się placówki w Zhaoyuan, Pekinie i na terenie Ameryki Północnej. Dodatkowo, producenci z Linglong zainwestowali w centrum testowe opon w Europie.

Marka Linglong wciąż rozwija najnowocześniejsze technologie do produkcji własnego ogumienia, a opony Linglong oferują wysoki, jak na swój przedział cenowy, komfort jazdy i osiągi.  To sprawiło, że producent odniósł duży sukces na wielu rynkach światowych. Dziś opony Linglong są z powodzeniem sprzedawane aż w 173 krajach, a w 2021 roku wartość marki przekroczyła 9,2 miliarda dolarów!

Tanie opony Linglong czy warto kupić?

Wybierając tanie opony Linglong, kierowca otrzymuje przede wszystkim solidną i bardziej korzystną cenowo alternatywę, niż nierzadko droższe, popularne marki europejskie. Dzięki zorientowaniu na nowoczesne technologie i jakościową produkcję, opony Linglong oferują dobrą przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni, a także podwyższony komfort podróżowania.

Dobre zachowanie w każdych warunkach pogodowych i osiągi opon Linglong znajdują odzwierciedlenie w wielu certyfikatach, jakimi została uhonorowana firma. Świadczą one, że opony chińskiego producenta spełniają wszystkie surowe normy wymagane do bezpiecznej eksploatacji na europejskich drogach.

Dodatkową zaletą opon marki Linglong jest szeroka możliwość wyboru. Producent z Chin oferuje ogumienie zarówno do krótkich przejażdżek po mieście, jak i do sportowej oraz dynamicznej jazdy. Asortyment opon chińskiego producenta został przygotowany tak, by z pewnością spełnić wymogi i potrzeby większości współczesnych kierowców.

Poszukujesz solidnego ogumienia do swojego samochodu w jednej z najniższych cen na rynku? Jesteś we właściwym miejscu – podstaw na warte zakupu tanie opony marki Linglong!

Opony Linglong ciekawostki

Marka Linglong cieszy się dziś szeroką popularnością nie tylko ze względu na przyzwoite osiągi opon na każdej nawierzchni oraz niskie ceny. Sukces na tak wielu światowych rynkach nie byłby możliwy bez skutecznego marketingu, z czego chiński producent doskonale zdaje sobie sprawę.

Firma, jak i opony Ling Long zdobywały także popularność wśród miłośników sportu. Chiński producent opon działał jako sponsor w ponad 90 wydarzeniach sportowych i patron drużyn, między innymi takich jak Juventus czy VfL Wolfsburg.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.