Opony do BMW | Darmowa dostawa | 24opony.pl

Opony do BMW

Zmień markę Zmień markę

Opony do BMW to element wyposażenia, który w dużej mierze odpowiada za optymalne właściwości jezdne. Dobrze dobrane ogumienie do BMW ma zapewniać bezpieczeństwo i znakomitą przyczepność, niezależnie czy posiadasz auto klasy premium, czy też starszy model BMW. Najlepsze opony do BMW zapewnią Ci nie tylko doskonałe osiągi, ale też perfekcyjnie podkreślą linię Twojego pojazdu. Producenci stawiają na dużą dbałość o detale – wyróżniające się wzornictwo, dopracowany profil oraz ciekawe wzory bieżnika. Skorzystaj z naszej oferty i wygodnie dobierz opony do BMW dla swojego modelu samochodu!

Wybierz model samochodu, aby znaleźć pasujące opony

Jakie opony montuje BMW?

BMW montuje wiele uznanych modeli opon jako pierwsze wyposażenie do swoich pojazdów. Na seryjnym wyposażeniu BMW bardzo często znajdują się opony Continental. W przypadku wysokiej klasy aut segmentu SUV, doceniane są też opony Dunlop. Można je znaleźć między innymi na seryjnym wyposażeniu modeli BMW 323i, 328i oraz serii 5, 6 i 7. W samochodach sportowo użytkowych popularnie spotyka się opony Bridgestone, szczególnie w modelach BMW X3 i X5.

Wybierając opony do BMW, warto też zwrócić uwagę na modele Goodyear, które od ponad 10 lat posiadają wyłączność na produkcję ogumienia do niektórych modeli BMW. Z opon amerykańskiej firmy korzysta między innymi seria 1 oraz należąca do BMW marka Mini.

Opony do BMW rekomendowane przez producenta

Opony do BMW są produkowane niemal przez wszystkie uznane marki w branży. Z powodu niezwykłej dynamiki oraz osiągów, ogumienie powinno charakteryzować się najwyższą jakością. Producent ściśle współpracuje z oponiarskimi markami, tworząc różne modele przystosowane do aut BMW.

Nie jest sprecyzowane, jakie opony do BMW są rekomendowane przez producenta. Marka zostawia wybór po stronie kierowcy. Spoglądając na wysokie osiągi i dynamikę tych pojazdów, warto postawić na modele dostosowane do mocniejszych aut, które są rekomendowane za trwałość oraz wysokie parametry.

Dostawa gratis

Dostawa gratis

Otrzymasz u nas darmową dostawę do Twojego zamówienia opon

Fachowa pomoc

Fachowa pomoc

Do Twojej dyspozycji jest nasza infolinia oraz czat

Odbiór w serwisie

Odbiór w serwisie

Kupione opony możesz odebrać oraz zamontować w wybranym serwisie

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Współpracujemy z wieloma znanymi i rekomendowanymi producentami opon

Opony z gwiazdką do BMW – czy warto?

Opony z gwiazdką do BMW to modele nagrodzone znakiem jakości przez samego producenta. Takie oznaczenie świadczy o perfekcyjnym przystosowaniu opon do wymagań i układu jezdnego samochodu BMW. Każda opona z gwiazdką spełnia najwyższe wymogi w kwestiach dynamiki jazdy, osiągów i stylistyki.

Warto wspomnieć, że opony z gwiazdką do BMW często wyposażone są w innowacyjne technologie, które znakomicie współpracują z systemami pojazdu. Można tu wyróżnić technologie Runflat i innowacyjne systemy kontroli ciśnienia.

Chcąc mieć pewność, że dane ogumienie spełnia wyśrubowaną jakość BMW oraz zapewnia najwyższe osiągi, warto postawić na opony z gwiazdką do BMW. Jest to dodatkowa gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i wydajności!

BMW – producent

BMW (Bayerische Motoren Werke) to producent cieszący się mianem jednego z najbardziej prestiżowych na świecie. Samochody tej marki są cenione za bardzo dobre osiągi i wysoką jakość podzespołów. Nic więc dziwnego, że opony do BMW muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i wykonania.

Bawarski producent odnosi niezliczone sukcesy w wymagających sportach motorowych, czym na stałe zapisał się w historii motoryzacji. Ponad 40 lat temu marka zadebiutowała w Formule 1, a liczni mistrzowie osiągali szczytowe pozycje w wyścigach, użytkując modele BMW. Jak to się zaczęło?

Marka BMW (Bayerische Motoren Werke) istnieje od 1916 roku. Choć firma początkowo zajmowała się produkcją silników do do samolotów wojskowych, już w 1928 roku wyprodukowała pierwsze BMW ma świecie – model BMW Dixi 3/15. Auto z silnikiem czterocylindrowym, pomimo mocy 15 koni mechanicznych i pojemności 0,8 litra potrafiło rozpędzić się do prędkości 80 km/h!

Sześć lat później z taśm fabryki zjechał nominowany na samochód stulecia model BMW Roadster 328. Moc 80 koni mechanicznych oraz dwulitrowy silnik sprawiły, że samochód zdeklasował konkurencję na torze w Nurburgring. Późniejszy model z 1951 roku, czyli BMW 501 został już wyposażony w sześciocylindrowy silnik.

Kolejny model pojazdu, czyli zaprezentowany rok później BMW 1500 miał dominować wśród aut segmentu średniego. Dodatkowo auto sprawdzało się też w profesjonalnych wyścigach samochodowych. W ubiegłym wieku, bawarski producent wyprodukował jeszcze wiele kultowych do dziś pojazdów, a także przejął słynne linie pojazdów. Do koncernu BMW należą teraz takie marki jak Mini i Range Rover.

Popularne samochody BMW

Popularne samochody BMW są dziś postrzegane nie tylko jako bardzo dynamiczne, ale też ekskluzywne. Jest to marka z prawdziwą pasją do motoryzacji, która wciąż poszukuje nowych formatów. Innowacyjność, ciągły rozwój i sukcesy w sporcie przekładają się na zestawienie aut, które robi duże wrażenie. Do gamy pojazdów BMW należą dziś zarówno samochody o sportowych osiągach, pojazdy rodzinne, a także szeroki wybór aut segmentu SUV, gotowych na każde wyzwanie!

Najbardziej popularne samochody BMW to modele E81 z serii 1, E90 z serii 3, a także znane z komfortu i solidności modele od BMW X1, aż po X6. Szczególną popularnością wśród wymagających kierowców cieszą siętakże samochody BMW M3, M5 oraz M6.

Wszystkie samochody BMW łączą wspólne cechy – dynamika, ekskluzywność i dążenie do niemożliwego. Bezpośrednio przekłada się to na opony do BMW, które muszą być ponadprzeciętne, trwałe i eleganckie.

Zobacz także:

opony do Alfa Romeo, opony do Bentley, opony do Jaguar, opony do Mini, opony do Skoda

Copyright © 2010-2022 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.