Dobór opon do samochodu

Poszukujesz opony do danego modelu samochodu? Chcesz znać rozmiar opon, opierając się wyłącznie na producencie auta? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny konfigurator doboru opon! Od teraz w prosty sposób znajdziesz ogumienie.

Dostawa gratis

Wyszukaj markę samochodu

Konfigurator doboru opon

Co istotne! W ogóle nie musisz znać rozmiaru zamontowanych opon w Twoim samochodzie lub szukać homologowanego rozmiaru w instrukcji pojazdu! Wybierz konfigurator opon samochodowych. To niezwykle proste!

Aby znaleźć swoje opony, wystarczy, że w wyszukiwarce podasz markę Twojego samochodu, a w kolejnych etapach wybierzesz model pojazdu, typ nadwozia, generację auta, a także pojemność silnika i gotowe! Dzięki tym informacjom wskażemy Ci najlepszy rozmiar oraz rozmiary, które możesz stosować zamiennie.

Dostawa gratis

Dostawa gratis

Otrzymasz u nas darmową dostawę do Twojego zamówienia opon

Fachowa pomoc

Fachowa pomoc

Do Twojej dyspozycji jest nasza infolinia oraz czat

Odbiór w serwisie

Odbiór w serwisie

Kupione opony możesz odebrać oraz zamontować w wybranym serwisie

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Współpracujemy z wieloma znanymi i rekomendowanymi producentami opon

Opony do marki samochodu

Warto wiedzieć, że znaczna ilość producentów do jednego modelu auta homologuje kilka rozmiarów felg, co powoduje - również opon. Po wprowadzeniu wszelkich informacji na stronie, sprawdzisz, jakie zamienniki możesz stosować bezpiecznie. Dobierz opony u nas! Znajdziesz u nas rozmiar opon.

Pamiętaj, że na naszej stronie dobierzesz opony do danego modelu na każdy sezon i nie tylko. Dzięki temu będziesz mógł stosować dane ogumienie w sposób bezpieczny i bez ryzyka. Jakie opony znajdziesz u nas?

Dobór opon zimowych do samochodu

Dobór opon letnich do samochodu

Dobór opon całorocznych do samochodu

Dobór opon do samochodu osobowego

Dobierz opony do samochodu

Dobierz opony do samochodu

Jakie opony wybrać dla danego producenta samochodu?

Po uzupełnieniu wszelkich informacji, możesz w prosty sposób wybrać odpowiednie opony dla danego producenta samochodu. Producenci ogumienia podzieleni na trzy klasy – ekonomiczną, średnią oraz najwyższą (premium). Zazwyczaj, kiedy wskażesz nam markę pojazdu i przedział cenowy, będziemy wiedzieć, jakie są najlepsze opony właśnie dla Ciebie.

Zazwyczaj wybór opon do samochodu jest determinowany wyborem producenta auta. Jeśli posiadasz samochód z klasy premium o wysokich osiągach, warto zainwestować w opony do Twojego auta o najwyższej jakości. Jeśli potrzebujesz niezależnych informacji na temat jakości opon – sprawdź naszą podstronę – testy opon. Skorzystaj z naszego konfiguratora doboru opon. To niezwykle proste!

Jeśli nie znajdziesz swojego pojazdu w konfiguratorze opon, odezwij się do nas! Nasi eksperci z pewnością znajdą dla Ciebie odpowiedni model.

Konfigurator opon

W 24opony stworzyliśmy konfigurator opon, by każdy kierowca mógł znaleźć rozmiar opon do własnego samochodu. Opony to jeden z najważniejszych elementów pojazdu, który odpowiada za kontakt z nawierzchnią. Przy tak ważnym wyborze, zdecydowanie warto kierować się zaleceniami producenta pojazdu...

...lub skorzystać z konfiguratora u nas! W kilku prostych krokach znajdziesz tu homologowany rozmiar opon do samochodu, wprowadzając jedynie kilka informacji.

Nie wiesz, jakie opony dobrać do swojego samochodu? Konfigurator opon zapewni Ci znakomicie dobrany model, a co za tym idzie: bezpieczeństwo i osiągi na każdej trasie!

Kalkulator opon – znajdź zamienniki!

Kalkulator opon jest bardzo przydatnym narzędziem w doborze zamienników opon. W 24opony wychodzimy naprzeciw potrzebom kierowców i u nas znajdziesz alternatywne rozmiary opon jeszcze łatwiej!

Wystarczy, że klikniesz na markę i model swojego samochodu, a wygodnie dobierzemy Ci rozmiary opcjonalne ogumienia do danego pojazdu. Stawiając na nasz przelicznik opon, jeszcze łatwiej znajdziesz zamienniki opon, jeśli nie chcesz stawiać na rozmiar homologowany.

Warto pamiętać: rozmiar zamienników powinien obejmować przedział od -2% do 1,5% względem opony wzorcowej, zalecanej przez producenta pojazdu.

Copyright © 2010-2024 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.