Opony bieżnikowane zimowe

Opony bieżnikowane zimowe

Dostawa gratis

Wyszukaj bieżnikowane
opony zimowe

wg rozmiaru

Szerokość

Profil

Średnica

Opony bieżnikowane zimowe i ich zalety

Opony bieżnikowane zimowe najczęściej charakteryzuje dużo niższa cena, w porównaniu do ogumienia firmowego. To znakomita alternatywa dla kierowców, którzy dbają o domowy budżet i cenią sobie korzystny zakup.

Niektóre opony bieżnikowane z zimowej oferty można poddać regeneracji nawet do 2-3 razy. W ten sposób można cieszyć się znacznie wydłużonym przebiegiem, a same opony można eksploatować nawet do kilku sezonów.

Warto wspomnieć, że opony bieżnikowane zimowe często posiadają bieżnik o większej głębokości od opon fabrycznych. Dzięki temu samochód zachowuje lepszą przyczepność zarówno na mokrej, jak i oblodzonej nawierzchni. To ważna zaleta, która korzystnie wpłynie na bezpieczeństwo jazdy w sezonie zimowym!

Dla nowoczesnych kierowców, ceniących ekologiczne podejście dużą zaletą jest danie drugiego życia dla dobrych opon. Sama regeneracja zużywa mniej szkodliwych materiałów i cennej energii, przez co jest rozwiązaniem bardziej przyjaznym dla środowiska!

Opony bieżnikowane zimowe co to znaczy?

Bieżnikowanie opon zimowych oznacza, że ogumienie poddawane jest procesowi regeneracji, przez który może odzyskać swoje początkowe właściwości jezdne. Za pomocą zaawansowanych technologicznie metod, opony bieżnikowane zimowe są wyposażane w fabrycznie nowy bieżnik.

Warto wspomnieć, że konstrukcje opon zimowych bieżnikowanych często pochodzą od zaawansowanych modeli najwyższej klasy, dzięki czemu kierowca może mieć pewność zachowania optymalnych właściwości jezdnych. Każda opona przechodzi też rygorystyczną kontrolę jakości, by spełniała odpowiednie normy bezpieczeństwa.

Proces bieżnikowania opon zimowych oznacza, że każdy model zapewnia znacznie większy komfort jazdy i bezpieczeństwo od opon używanych o nieznanej historii oraz starego ogumienia o wysokim stopniu zużycia. To pewne rozwiązanie na niepewne zimowe warunki w Polsce!

Czy warto kupić zimowe opony bieżnikowane?

Opony zimowe bieżnikowane to warta zakupu propozycja, obecna w bogatej ofercie sklepu. Nasz asortyment zawiera wysokiej jakości modele opon bieżnikowanych na zimę od sprawdzonych producentów, które dobrze sprawdzają się w sezonie zimowym.

Znajdują się tu bieżnikowane opony zimowe do szerokiej gamy pojazdów. Zróżnicowany indeks nośności i indeks prędkości sprawia, że można komfortowo dopasować opony do swojego pojazdu. Natomiast darmowa dostawa pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz opony zimowe bieżnikowane dostosowane do Twoich potrzeb!

Najpopularniejsze opony zimowe nalewane

Opony zimowe nalewane to segment, który zdecydowanie zyskuje na znaczeniu, a ich udział w rynku wynosi już ponad 20%. Aktualnie najpopularniejsze rozwiązanie to zimowe nalewki do samochodów ciężarowych.

Do jakich samochodów zaleca się wybór opon bieżnikowanych na zimę? Znani producenci często stawiają na opony bieżnikowane zimowe do samochodów osobowych, lekkich pojazdów dostawczych, a nawet wyższej klasy SUV-ów i aut terenowych z napędem 4x4.

Opony zimowe bieżnikowane opinie

Rafał M. Polecana opona

Insa Turbo PIRINEOS

Opona wygląda solidnie i tak samo się zachowuje :) na zaśnieżonej drodze ani razu nie zdarzył się poślizg a po całym sezonie na bieżniku brak większych śladów zużycia. polecam, za taka cenę warto.

MXR340 Polecana opona

Collins 790 PRO SNOW

Opony bieżnikowane a lepiej się zachowuja od tanich zimowych firmowek. Auto prowadzi sie pewnie i stabiline, nie ma problemów na zakretach na oblodzonej nawierzchni. Jeśli chodzi o wady, to sa dosyć glośne.

Spec_zimowy Polecana opona

Profil CARGO VAN 2

Z opon bieżnikowanych na zimę korzystam w firmie od wielu lat. Kierowcy bardzo sobie chwalą stabilną jazdę, przyczepność i ogólną odporność na zimno. Każda z kupionych opon dobrze znosiła obciążenia i miała długą trwałość, co jest w sumie najważniejsze w takiej pracy. Za taką cenę trudno dostać lepsze jakościowo ogumienie niż bieżnikowane.

Stasiek T. Polecana opona

King Meiler ALPIN

Z doświadczenia wiem, że opony zimowe bieżnikowane są często solidniejsze od jakichkolwiek chińczyków, nawet z najświeższym DOTem. Opona co prawda trochę hałasuje, ale hamuje i prowadzi się na najwyższym poziomie. Cały sezon za mną, w dłuższy wyjazd w góry i rodzina bezpiecznie dowieziona :)

Copyright © 2010-2023 24opony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.